Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Haziran 19, 2018

Rich Family's Son / 2018

Sawako kuronuma Salı, Haziran 19, 2018

 Lee Gwang-Jae, asıl erkek karakterimiz zengin bir aileye sahip bilindik şımarık çocuktur.Babası Kore'nin meşhur restoranlarından birine sahiptir, annesinin doğumda hayatını kaybetmesiyle babası üzerine titrer ve bizim şımarık  Lee Gwang-Jae her istediğini yaptırır böylelikle.Babasının yanı sıra tuhaf bir şekilde herkese buz gibi olan üvey annesi de  Lee Gwang-Jae tapmaktadır, bir dediğini iki etmez, onu sanki kendi çocuğuymuş gibi sever. Lee Gwang-Jae'nin hayatında her şey yolunda gibi gözükse de aşk hayatı berbattır.Onu terk eden asıl kızımız Kim Young-Ha’ya hala aşıktır.Kim Young-Ha ise seneler önce restoranı batmış ve asıl erkek karakterimiz Lee Gwang-Jae'nin şımarık ve sorumsuz tavırlarından bıktığı için onu terk etmiştir.Anlayacağınız ikisi de birbirini bir şekilde sevmektedir.


Asıl erkek karakterimizin tekrar Kore'ye dönmesiyle ikisinin yolları kesişecektir.Lee Gwang-Jae için her şey yeniden güzel gitmesine rağmen babasının vefatı sonrasında kalan borçlarla hayatı allak bullak olacaktır.

Diziyi yine instagram keşfetinde bir parça görüp "Aaa ne kadar eğlenceli, bir göz atayım" dedim ve sanırım sadece o kısmı eğlenceliymiş.Çok sıkıldım izlerken hiç benim tarzım değildi.Sıradan aile dizileri seviyorsanız izleyebilirsiniz, diziyi biraz gömdüm ama gerçekten çok sıkıcıydı! Peki izleyip beğenen var mı? :))

6 yorum:

 1. Aylar oldu sanırım k-drama izlemeyeli. Sürekli klişeleşen dizilerin arasında kaliteli bir tane bulmak giderek zorlaşıyor ne yazık ki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bıkıyorsuz bir süre ara verip izleyince güzel gelebiliyor.Bazen ben eskiden çok beğendiğim dizileri tekrar tekrar izleyip keyif alıyorum :)

   Sil
 2. Selaam:) japon dizi filmlerini nereden izlerim bir fikriniz var mii :O (yaşadığınıza çok sevindim siz bizim değerli blogumuzun sahibesisiniz niye sevinmeyelim:)) iyi gunlerr ^^ Rabia coşkun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç bilmiyorum yeppudaa da kapanmış onun dramını yaşıyorum.Oradan birçok yapımı izliyorduk ne güzel :( Ayrıca teşekkür ederim Rabia bir an nefret ediyorsun benden sandım :D

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!