Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazartesi, Eylül 21, 2015

Öğretmenler Günü Hediyeniz Hediyesepeti.comdan

Sawako kuronuma Pazartesi, Eylül 21, 2015

Aileden sonra hayatımızı etkileyen en önemli etken kuşkusuz ki öğretmenlerimizdir.Onlarla birlikte, hayata bakış açımız, duygularımız ve düşüncelerimiz yerli yerine oturur ve toplumsal hayatta bir birey haline geliriz.

Yeri geldiğinde öğretmen, yeri geldiğinde arkadaş bolca da anne-baba olurlar bize.Yıllar geçer ama hiçbiri kolay kolay unutmazlar, çocukları gibi gördükleri öğrencileri; kimileri haylaz, kimileri zeki, kimileri de tembel olarak kalır akıllarda.


Onları hatırlatan tek gün  24 Kasım olsa da her gün değerlidir öğretmenlerimiz.Bu yüzden 24 Kasımda elimizden geldiğince hediyelerimizle onları sevindirmek isteriz.

Peki bu sefer hediyelerinizle farklılaşmaya ne dersiniz?


Siz de her yıl öğretmenler gününde çiçek gibi bilindik ıvır zıvırlar almaktan sıkılmadınız mı?

Kişiliğinizi ve farklılığınızı hediyelerinizle ortaya koymak istiyorsanız öğretmenler günü hediyeniz için hediyesepeti.com u kesinlikle gözden geçirmelisiniz.

Benim dikkatimi çeken birkaç hediyeyi de paylaşmadan olmaz.

Mesela bu isim yazılı kartvizitlik kalem ve anahtarlık seti, hem bayan hem de bay öğretmenlere harika hediye olurlar.Hem çiçek gibi iki gün sonra solmazlar ve öğretmenlerinizin günlük hayatta kullanabilecekleri, işlerine yarayan hediye olurlar.


Birçok öğretmen mesleği gereği kalem tutkunudur.Yine isim yazılı bu ahşap kutulu kalem  hem bay hem bayan öğretmenleriniz için oldukça şık bir hediye olacaktır. 


Eğer daha şık ve zarif ayrıca uygun fiyatlı isme özel tükenmez kalem hediye etmek istiyorsanız aşağıdaki ürün oldukça hoş bir tercih olacaktır. 

Bay öğretmenlerimize hediye almak biraz daha zordur.Bayan öğretmenlerimize aldığımız gibi cicili bicili şeyler alamayız, bu yüzden birçoğumuz kolaya kaçıp dolma kalem alır ve hediye seçme faslından yırtarız.Muhtemelen de bir ton dolma kalemleri olur o öğretmenlerinizin.Yine farklı bir hediye olarak bay öğretmenlerinizin bayılacağını düşündüğüm imza tasarımlı cüzdan ve kemer seti de oldukça hoş ve kullanışlı hediyeler arasında.


Öğretmeninize kendi resminin işlemeli olduğu bu ahşap pano da hem bay hem de bayan öğretmenlerinize verilen farklı hediyelerden biri olacak ve öğretmenlerinizin anı dolaplarında ve masalarında yerlerini alacaktır.Ve en ilginç hediyelerden biri..Sanırım kimsenin aklına isme özel satranç takımı almak gelmez ama öğretmeniniz satranç tutkunuysa bu hediyeye bayılacaktır.( Benim lisede matematik öğretmenim satranç tutkunuydu, her veziri yenildiğinde oyunu bozar yeniden oynamaya başlardı:)) Ahhh o günler!Sanırım onu mutlu edecek en güzel hediyelerden biri de bu satranç takımı olurdu.Şansına küssün bizim zamanımızda böyle güzel hediyeler yoktu :) )


Yine kimsenin aklına gelmeyecek hediyelerden biri de eski usul okul zili değil midir?Her ne kadar bu nostaljik hediye günlük olarak kullanılamayacak hediyelerden biri olsa da öğretmenlerinizin anı dolabında baş köşede yerini alacaktır.Ben bayıldım!Aklına Adile Naşit gelen tek ben miyim? :)


Yine yeniden hem çok farklı bulduğum hem oldukça şık hediyelerden biri de bu set, pusula ve dürbün seti.Daha çok tarih ve coğrafya öğretmenlerine hitap eden seti sadece öğretmenlerin değil birçok kişinin beğeneceğini düşünüyorum.Çok orijinal değiller mi?

2 yorum:

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!