Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cumartesi, Haziran 13, 2015

Fairy Platinum Kapsülleri #İmkansızınPeşinde

Sawako kuronuma Cumartesi, Haziran 13, 2015

Merhabalar! Bundan birkaç hafta önce Trnd Türkiye'den kocaman bir paket aldım.Daha önce anketine katıldığım için bana Fairy Platinum Kapsülleri göndermişlerdi. Fairy Platinum Kapsülleri'ni daha önce de kullanmış ve sevmiş olan annem bu ankete ve bu pakete çok sevindi!


Fairy Platinum Kapsülleri, 3'lü sıvı bölmesi olan tek kapsüldür.Bunun yanı sıra hem bulaşıkları hem makineyi tertemiz yapmasına ürünü kullanırken şahit olduk.Ürünü çevremde kullanan birçok kişi oldukça memnun, hiçbirinden tek bir kötü yorum duymadım.

Fairy Platinum Kapsülleri'nin vaatleri şu şekilde;

*Zorlu yemek kirlerini çıkartır, sudan geçirmeden, ön yıkama yapmadan lekeleri kolayca çıkartır.

Annem genelde alışkanlık dolayısıyla bulaşıkları sudan geçirip makineye atar ama üşendiğimiz zamanlar da olmuyor değil.Genelde ben makineyi dizdiğimde suya tutmadan kaba artıkları çöp poşetine atıp bulaşıkları makineye koyduğumda hiçbir kalıntı kalmadan tertemiz çıktığını gördüm :)

*Hem camlar, hem metaller üzerinde parlatıcı etkisi vardır.Hem makineyi hem bulaşıkları temizler.

Bu konuda tamamen haklılar bulaşıkları çok iyi temizliyor ve parlatıyor.Aynı zamanda makineyi de temizliyor.Hani ek bir makine temizleyicisine gerek kalmıyor.

*Çay lekesi gibi zor lekeleri kolayca çıkarır.

Bu konuda hiçbir şey söyleyemeyeceğim çünkü annem sararan bardakları itinayla çamaşır suyuna koyar.Biliyorum, biliyorum çok zararlı ama bizim evde çamaşır suyundan başka hiçbir şeyin tüm mikrobu yok edeceğine inanılmaz.


*Açılmadan kullanılır, elinize değmez.

Evet ürünü açmadan rahatça kullanabiliyorsunuz hem de hiç deterjan artığı bırakmıyor.Zaten ürünü saran o şeffaf zar oldukça ince yapıda..

*Tuz etkisine sahiptir.

*Cam ve gümüş koruma özelliği vardır.

Evde hiç gümüş ürün kullanmadığımız için bir şey söyleyemeyeceğim.Cam korumaya gelince kullandığımız bu süre boyunca camları aşındırdığını, çizdiğini görmedik ama tam bir şey söylemek için sadece bu ürünü uzun süre kullanmak gerekir.

*Düşük sıcaklıkta da hızlı çözünür ve mükemmel  temizlik sağlar.

Makineyi en düşük 70 derecede çalıştırırız.Eğer düşük sıcaklık kategorisine giriyorsa hiçbir sorun yaşamadık. Bulaşıklar da makine de tertemiz oldu ve kalıntı kalmadı.

Annem ve Fairy Platinum Kapsüllerini kullanan komşularım, bu üründen oldukça memnun siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

3 yorum:

  1. daha önce hiç bulaşık makinesi için fairy kullanmadık ama şöyle bir şey var ankaranın sularında kireç yok kireç olmadığı için diğer şehirlerde faydalı olan tuz ankara da zararlı oluyor çünkü bardakları çiziyor makineyi kuran adam bol bol tembihledi tuz kullanmayın diye o yüzden biz tercih etmeyiz sanırım fairyi

    YanıtlaSil
  2. Biz hiiç memnun kalmadık makineyi iki defa çalıştırmamıza rağmen temizlemedi en son elde yıkadık kesinlikle tavsiye etmiyoruz

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!