Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Mayıs 03, 2015

Come Back to Me / 2014

Sawako kuronuma Pazar, Mayıs 03, 2015Sarah ve Josh evli, mutlu bir çifttir. Josh bir kumarhanede, Sarah ise evde bitirme tezi üzerinde çalışmaktadır. Her şeyin onlar için sıradan ilerlediği bir günde Josh karşılarındaki eve yeni birinin taşındığını fark eder ve onla tanışmaya gitmek ister. 

Yeni komşu, her yerde Sarah'ın karşına çıkar ve o geldikten sonra Sarah'ın hayatı tuhaflaşmaya başlar. Sürekli yeni komşusunun olduğu karabasanlar görür ve uyandığında ne yaptığını hatırlamaz; her defasında üstündeki kıyafeti, uyandığı yer değişmiş olur.Bütün bunlara rağmen Josh, onun yanındadır ta ki Sarah'ın hamile olduğunu öğrenene kadar... Çünkü Josh kısırdır ve Sarah'ın bundan hamile kaldıktan sonra haberi olur.


Josh, Sarah'ın onu aldattığını düşünerek evi terk eder.Sarah, yaşadıklarında bir tuhaflık olduğunu fark edip, evi kamerayla donatır.Daha sonra komşusu hakkında korkunç ve ilginç bir gerçeği öğrenecektir.

Filme bayıldım! Akıllıca kurgulanması, izleyiciyi merakta bırakması yönünden oldukça sürükleyiciydi. Her ne kadar korku gerilim türünde ismi geçiyor olsa da türü bana göre gizem ve bilim kurguydu. Kesinlikle izlemelisiniz, tavsiyemdir :)

10 yorum:

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!