Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Perşembe, Ocak 08, 2015

Steel Cold Winter / 2013

Sawako Kuronuma Perşembe, Ocak 08, 2015

Hae Won, küçük bir kasabada akıl hastası babasıyla birlikte yaşar.O ve babası, kasabalılar tarafından dışlanmışlardır.Kasabalılara göre Hae Won, tuhaf biridir, birçok kişi hakkında gizli bilgileri bilmektedir.Ayrıca kasabada hakkında hoş olmayan dedikodular dolaşır.Bu yüzden hiçbir arkadaşı yoktur ve zamanının çoğunu buz tutmuş gölde buz pateni yaparak geçirir.


Yoon Soo'nun, Seul'de yaşadığı bir olay onun psikolojisini kötü yönde etkilediği için ailesi onu oradan uzaklaştırır ve bu kasabada eğitim almasına karar verir.Okula geldiği ilk gün, ilgi odağı haline gelir ama onun dikkatini herkesin konuşmaktan çekindiği Hae Won çeker.Ve sırlarla dolu iki gencin hayatı kesişir.Peki ya sonra?


Film, psikolojik -dram türünde, severim bilirsiniz :) Filme ilk başladığınızda geriliyorsunuz ama dramdan!Psikolojiniz alt üst oluyor.Saçma sapan, ağızdan kolayca çıkan bir dedikodunun başkalarının hayatlarını nasıl etkilediğini görüyorsunuz.Ben beğendim, özellikle dram seviyorsanız izleyin derim :)

10 yorum:

 1. Merhaba
  İzlemiştim filmi.
  Katılıyorum her duyulana hatta her görülene körü körüne inanmak doğru değil.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle..Basit söylemler, başkalarının hayatlarında derin izler bırakabiliyor.. :/

   Sil
 2. film fazlasıyla ilgimi çekti ama sonu nasıl kötü mü bitiyor?? böyle sorulmaz aslında ama kötü bitince çok üzülüyorum da :(

  YanıtlaSil
 3. Bu diziyi daha önce görmüştüm de izleyesim gelmemişt ama öyle güzel anlatmışsın ki hemen açıp izlemeye başlayacağım!:)

  YanıtlaSil
 4. Sonunda intihar etmelerine aglayasım geldi . Herşey muhtar yüzünden oldu sapık pis adam

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!