Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazartesi, Aralık 01, 2014

Mourning Grave / 2014

Sawako kuronuma Pazartesi, Aralık 01, 2014

In So, hayaletleri görebilme yeteneğine sahiptir, bu yüzden hayatı çok zor bir hal alır.İlk hayaleti ilkokul yıllarında görmüş, korktuğundan katili söyleyememiş fakat cesedin yerini bulmuştur.Hayaletleri görebilme yeteneği ya da laneti, yüzünden okulda türlü zorbalıklara uğrar ve  ailesi tarafından yurt dışına gönderilir.Fakat hayaletler onun peşini orada da bırakmaz.Kore'ye amcasının yanına dönüp orada lise eğitimine devam etmeye karar verir.


In So, ne kadar hayaletlerden burada da uzak durmaya çalışsa da okulda yaşayan Sae Hee adlı bir hayalet onu korkutmaz ve onunla arkadaş olur.In Son'un yeni sınıfında zorba kişilikler vardır, gözlerine kestirdikleri güçsüzleri ezerler ve kimse hiçbir şey görmemiş gibi davranır.Fakat okuldaki intikamcı, maskeli hayalet bu zorbaların peşindedir.Peki  maskeli hayalet kimdir? Ve neden zorbaların peşindedir?


Film, tür olarak korku ve gerilim türünde...Yalnız korku ve gerilime yönelik hiçbir sahne göremedim ben..Hatta güldüğüm sahneler bile oldu.Bir de filmin başından maskeli hayaletin kim olduğunu tahmin edince pek hoş gelmedi..Dramatikti, tuhaf bir sonu vardı, çerezlikti...Yani boş zamanlarda izlenebilecek bir yapım...Tercih sizin...  :)

14 yorum:

 1. Uuu Kang Ha Neul varsa izlerim ben bunu. Bayılıyorum bu çocuğun oyunculuğuna. Hele Angel Eyes'dan sonra çok iyi girdi gözüme.

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. Aşk var ama öyle romantik komedi gibi değil :)

   Sil
  2. teşekkürler şey sizce izliyim mi

   Sil
  3. Zevk meselesi fena değildi ama öle ayılıp bayıldığım bir yapım da değildi :)

   Sil
 3. Çok izlemek istiyorum ama ben herşeye korkan bir insanım ya:/Benim açımdan bakıp bu filmin korku oranını bir ile on arasında bir sayıyla değerlendirebilir misin lütfen?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 10 üzerinden max 2 ya da 3, hiç korkunç değildi :)

   Sil
  2. Hey o zaman izleyebilirim:)Böyle aniden bir yerden fırlayan hayaletler yada korkunç şeyler var mıydı?Birde hayaletlerin yüzü korkunç muydu?Yoksa Master's Sun'da ki hayaletler gibi miydi?:) Çok sık boğaz ediyorsam özür dilerim ama çok izlemek istediğim bir yapım ve ne kadar korkabilirim öğrenmem lazım:)

   Sil
  3. Korkunç ya da ani çıkışlı hiçbir sahne hatırlamıyorum Aslına bakarsan korku sahneleri çok saçmaydı ☺️

   Sil
  4. Hmmmm:) Tamam teşekkür ederim çok:) Indireyim de gündüz bir zaman izleyeyim şimdi bana belli olmaz gece izlemeye korktum:) Tekrar teşekkür ederim:)

   Sil
 4. kang ha neul var diye izledim ilk başrolu canımın pek beğenmesemde çömlüğüne veriyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de onun için izlemiştim, ondan çok senaristin çömlüğü gibiydi:)

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!