Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Perşembe, Nisan 03, 2014

Unstoppable Marriage / 2007

Sawako Kuronuma Perşembe, Nisan 03, 2014

Ki-baek Hwang, annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan zengin bir estetik cerrahıdır.Fakat en kötü alışkanlığı kadınlara olan düşkünlüğüdür.Genç bir kızla yolculuk ederken, kız bizimkine seni uçaracağım der.Tabi bizimki de kendinden geçer bunları duyunca...Fakat bilmediği bir şey vardır.Kız gerçek anlamda uçmaktan bahsediyordur.Yamaç paraşütüyle uçmaktan...Ki-baek Hwang, paraşüte bindiği an çığlıklar atmaya başlamıştır zaten...O kadar korkmuştur ki, paraşütçüden kendisini aşağı indirmesini ister ve saçma sapan bir hareket yaparak paraşütün düşmesine neden olur.Aşağı indiklerinde paraşütçü kaskını çıkarır ve ortaya genç ve güzel bir kız çıkar.

Tabi bizim asıl erkek kahramanımız, erkekliğine laf söyletmemek için hemen başlar artistlik yapmaya ama bilmediği bir şey vardır.Korkudan altına kaçırmıştır!Bu paraşütçü genç ve güzel kızımızın adı, Eun-ho'dur.Aynı zamanda da geleneksel Kore kağıt bebekleri sanatının öğretmenidir.Babası ve amcasıyla birlikte yaşar.Ayrıca bizim zengin ama bir o kadar korkak asıl erkek kahranımız Ki-baek Hwang ile son yaşadıkları olayla dalga geçer.Bu olay ikili arasında ilk başta inatlaşmaya neden olsa da zamanla aşka dönüşecektir.Fakat ortada bir sorun vardır: "Aileler..." 
Peki bu ikilimiz ailelerini ikna edip evlenebilecek midir?


Filmi izlerken çok eğlendim ve bol bol güldüm.Ki-baek Hwang'ın annesinin ingilizcesine bayıldım, o neydi öyle:)) Ki-baek Hwang ve Eun-ho'nun atışmaları aralarında geçen muhabbetler, aşk her şey güzeldi.Ailelerin birbirine laf sokmasını saymıyorum bile!İzlemelisiniz!

3 yorum:

 1. 2007 yapımı ve bunca hoşuna gitmesine rağmen daha evvel duymamıştım bu filmi. listemde yok :o
  hemen eklensin listeme. kolay kolay eritemiyeceğim listemi bu gidişle :))

  bu arada ben de izlemeye alamama halen devam ediyor, benimle alakalı bir sorun olabilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de ne izlesem diye gezinirken şans eseri buldum umarım beğenirsin :) Hata daha bugün düzeldi belki sende yarına kadar düzelir.Bir de bloggerda 300 blog izleme limiti varmış, çok blog izliyorsan belki ondan da hata veriyor olabilir :)

   Sil
 2. ayyyy.... film güzele benzio..... ayrıcada komik ben zaten oldum olası romantik-komedi filmlerine hep bayılmışımdır yalnız kız bana yabancı gelmio bi kore dizisinde gördüm sanırım da dizinin adını hatırlayamadımmmm nese Swakooo cum çokkk teşekkürler film için......

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!