Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cuma, Şubat 07, 2014

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Sawako kuronuma Cuma, Şubat 07, 2014Tabletler, son zamanlarda bilgisayarlardan daha popüler.Çantaya koyulabilir boyutta olmaları, e-maillerinizi kontrol edip, yapılacak işleri rahatlıkla yapabilme ve  her an her yerde e-kitap okuma, film-dizi izleme olağanı sağlaması onları çekici kılıyor.Tablet dünyasında son zamanlarda en çok dikkatimi çeken ürün hiç şüphesiz Samsung'un android tabanlı tableti Galaxy Note 10.1 2014 Edition oldu.Tabi ki S-Pen özelliğini duyup da etkilenmemek elde değildi. Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition’ı diğer bütün tabletlerden farklı kılan bu özellikle, karikatür-çizim yapılabilme, ders notları üzerinde karalama ve not alabilme, ekran görüntüsünü de alıp üzerine yazılar yazabilmesi ürünün en büyük artılarından biri...  Ayrıca Galaxy Note 10.1 2014 Edition sağlam bir yapıya sahip, ekranı Gorilla Glass 3 teknolojisi ile çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı.Kamera kalitesi de bir tablete göre hiç fena değil.Cihazın wifi çekim kalitesi ve hızı da oldukça başarılı.Menüler arası geçişler ve uygulama açılış kapanış hızları  iyi. Etkilendiğim ikinci özellikse; ekranı  bölerek farklı uygulamaları aynı anda çalıştırabilme imkanı vermesi, yani tek ekranda birkaç uygulama çalıştırmaya olanak vermesi.Şarj süresi, kullanıma göre değişir ama genel olarak şarj süresi de başarılı. Ses kayıt konusunda da başarılı bir cihaz, konferanslar,dersler  gibi kayıt yaparken oldukça işe yarayacaktır. Bunların yanında Samsung cihazla birlikte  pek çok yazılımı da ücretsiz sunuyor.S-PEN, arttırılabilir hafıza, başarılı ses kaydedebilme daha iyi kamera ve flaş ve android severseniz Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition sizin için harika bir tercih olacaktır.

Siz de, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition için kampanyalardan yararlanabileceğiniz Turkcell sayfasına göz atın 24 ay taksitle, faturaya yansıtılarak satın alma avantajlarından faydalanın!

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/samsung-galaxy-note-10-1-new-edition?utm_source=koregunluklerim&utm_medium=blog&utm_campaign=1

1 yorum:

  1. Samsung Galaxy Note 10.1 2013 modeline sahibim yaklaşık bir yıl önce aldım gayet memnunum ancak 2014 versiyonunu tableti yenilemek için incelediğim zaman bana ekstra hiçbir şey katmadığını fark ettim.bence kendilerini tekrar edip sadece kasayı değiştirmişler ve bu da bende hayal kırıklığı yaşattı açıkçası. kalemi not tutma özelliği çift ekran vs ipad yada diğer tabletleri almaktan vazgeçiren özellikleriydi ancak şu anda tabletimi yenilemek için asla tekrar yeni samsunga bakmam. ekstra klavye takma imkanı olan (bu sayede ek şarj olanağı olan) usp port bağlantısı olan bir tablet alırım. tablet yenileyecekler için olmasa da yeni alacaklar için kesinlikle tavsiye ederim :D kılıf bulmak çok büyük sorun bu yüzden tabletinizi dik konumda kullanmak baya zor oluyor. bence samsung bu konuda bişeyler yapmalı ipad için olan kılıflardan 10.1 için de üretilmeli. en geniş ekranlı tablet olduğu için taşıma kılıf ve kullanım bazen zor olsa da ben tabletimi seviyorum değiştirsem bile saklarım galiba bu eski canavarı(Yiğenlerimin çizim tahtası olur zaten baya sağlam ama canavarlara dayanır mı bilemem) :D :D tekrar tekrar söylüyorum ellerine sağlık daha daha iyileri hepimizin olsun inşallah :) :D :) :D

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!