Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Perşembe, Ekim 03, 2013

Future Choice / Marry Him If You Dare /2013 Tanıtımı

Sawako Kuronuma Perşembe, Ekim 03, 2013İlk bölüm hakkında yorumumu okumak için tıklayın...

Geç kalmış yazılardan biri daha...Bu yıl Kore dizi sektörü iyi oyuncularını tekrar piyasaya sürüyor-tam da ben kpss'ye hazırlanırken!-.Bunlardan biri de Yoon Eun Hye, aslına bakarsanız neredeyse her yıl bir dizi çekiyor bu kızımız...Ama olsun ben beğeniyorum onun dizilerini! :)


Eun Hye'nin oynayacağı bu dizinin ismi ilk önce "Future Choice" olarak duyurulmasına rağmen daha sonrasında isim değişikliğine gidildi ve dizinin ismi "Marry Him If You Dare" olarak belirlendi.

Konumuza gelirsek;

Bir yayın istasyonunda çalışan insanların arasındaki sevgi ve iş yaşamlarını anlatıyor.Yayın istasyonunda bir yazar olarak çalışan bir kadın, geçmişe gidiyor ve orada kendi ile karşılaşıyor ve kendine geleceği için tavsiyeler veriyor.Bir yapımcı, bir yazar, bir spiker ve yayın hizmetinde çalışan insanların iş ve aşk hikayesini anlatmaktadır.Bu arada Eun Hye dizide her Kore dizisinde olduğu gibi iki kişi arasında kalacaktır.Bunlar kim mi? 

*Lee Dong Gun ve Jung Yong Hwa...İkisi de birbirinden yakışıklı!Son olarak dizi şu anda yayınlanan Good Doctor bittikten sonra yaklaşık 14  Ekimde yayınlanacakmış...Beklemedeyiz! :)


4 yorum:

 1. Peltek olan spikerin adini biliyor musunuz acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Peltek olan derken, görünüşünü tarif etsen belki çıkarırım...Hatırlayamadım şu an :)

   Sil
 2. Bende aynı şeyi merak ediyoruum �� ybs te kim Shin in yerine haberleri sunan genç sunucu kim shin ayrılınca takımda da yerine geçiyor inş biliyorsunuzdur hiç bir yerde yok...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben son bölümlerinde sıkılıp bırakmıştım eğe son bölümlerinde oynuyorsa bilmiyorum :/

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!