Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cumartesi, Temmuz 13, 2013

My Little Bride (Küçük Gelinim)

Sawako Kuronuma Cumartesi, Temmuz 13, 2013
Uzun zamandır taslaklarda yazılmayı bekleyen bir Kore filmi daha.. Sangmin,şımarık ,çapkın ve önüne gelen her kıza asılan bir tiptir.Manevi büyük babasının rahatsızlanmasıyla Kore'ye dönmek zorunda kalır.Kore'ye döndüğünde onu kendisinden oldukça küçük olan lise öğrencisi Boeun karşılar-ona aldığı hediyeyi söylemeyeceğim izleyin görün-.

Sangmin ve Boeun eve döndüklerinde büyük babanın yanına giderler.Sangmin eve gireceğinde meselenin tam olarak ne olduğunu öğrenmek ister ve annesinin verdiği yanıt şudur "Her şey için kendini hazırla"...Bu ikilimiz her şeyden habersiz büyük babanın yanına giderler.Büyük baba onlara, Sangmin'in vefat eden büyük babasıyla birbirlerine çocuklarını evlendirecekleri sözü vermişlerdir ve ikisinin de sadece birer oğlu olmuştur.Yani verdikleri söz bir sonraki kuşak olan Sangmin ve Boeun'a kalmıştır-bildiğimiz beşik kertmesi :)-.Tabi her ikisi de bu duruma karşı çıkıp olay yerinden ayrılırlar.
Her ikisi de  hayatlarına devam ederler ama büyük babanın onlar için planı bitmemiştir.İkisi normal bir şekilde sohbet ederlerken bir telefon gelir ve büyük babanın hastaneye kaldırıldığını öğrenirler.Büyük baba onları korkutarak evlendirir.İkilimiz bu evliliği herkesten saklayarak hayatlarına devam ederler.Aynı evde farklı odalarda...Daha sonrasında Sangmin'in, Boeun'un lisesine öğretmen olmasıyla olaylar daha da garip bir hal alır.Bakalım; birbirlerine soğuk davranan bu ikili zamanla birbirlerine aşık olacak mıdır?6 yorum:

 1. Geçenlerde izlediğim bir film. Gerçekten çok eğlenceli ve tam bir romantik komedi. Çok güzel anlatmışsınız :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba.bana romantik komedi dizilerinden en çok sevdiklerinizi söyleyebilir misiniz? :)

  YanıtlaSil
 3. Düşlerimin prensi, secret garden, playful kiss, boys over flowers,personel taste,flower boy serilerinin hepsi, şu anda yayınlanmaya devam eden i hear your voice ve dahası:) aslında yukarıda sağdan romantik komedi kategorisine tıklarsan çok güzel diziler bulabilirsin :)

  YanıtlaSil
 4. Burada konusu çok güzel olan şeyler buldum ama hepsini izlemem mümkün değil o yüzden sormuştum.Önerileriniz için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. sweet 18 diye bi dizi var. boyle tip ama o cok daha guzel. cok da eylemceli bir dizi izlemeyini siddetle tavsiye ederim. biraz yili eski ama cok guzel bi dizi umarim beyenirsin. en azindan bi goz at.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diziyi izledim hatta bloguma detaylı göz atarsan diziyi kayıtların arasında bulabilirsin:)

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!