Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cuma, Temmuz 26, 2013

Drama Special - Our Erotic Love / 2010

Misaki Ayuzawa Cuma, Temmuz 26, 2013

İşinde başarılı bir gazetecidir. Hataya tahammülü yoktur.  
Sevdiği kadının düğününde sunuculuk yapacaktır.

Sanırım damadı seven kız da orada ve zaten bu kalbi kırıklar orada karşılaşıyorlar. Arkadaşıyla düğün yemeği yerken  yan masada da bir kız oturmaktadır.

  Tam eline çorbayı alır ki kız yan taraftan çığlığı basar kendi kendine bir şeylere kızmıştır. Ama olan adama olur adam o ani bağırmadan bir an irkilir ve bütün sıcak çorbayı üstüne dökmüş ve en değerli yerini yakmıştır. -nihaahaa- Acil hemen bir  hekime görünür ve sevkin yapmalarını söyler fakat doktor giderse bir daha eskisi gibi olmayacağını söyler ve orada kalır. Kız dışarıda bekliyordur.Daha sonra adam o halde yatarken kız gelip fotosunu çekmeye kalkışır ve bir şey olmamış gibi babam bir kaza olduğunda mutlaka fotoğrafını çekmemi söyledi. Bende onu yapıyorum der ve üstündeki çarşafı kaldırmasıyla kapatması bir olur.
                       hihihhii!!!  suratının haline bakın komedi hheeehhee!!!
bunun üstüne bir de patronu  Yerel bir kanala gideceği söyler başta gitmek istemez ama yapacak bir şey yoktur.
Bir süre sonra yerel kanal da kızın spiker olduğunu öğrenir kendisi oraya yönetmen olarak gittiği için kızın yaptığı onca patavatsızlık yüzünden adam sinirine hakim olamaz ve bir çok şeyde devre dışı bırakır fakat kızın cana yakınlığı sevecenliği adamı çoktan yumuşamıştır ve...  gerisinidi siz izleyin artık bu kadar spoiler yeter dimi

 İYİ SEYİRLER 


6 yorum:

 1. hiç kaçırma sen böyle şeyleri zaten :D

  YanıtlaSil
 2. Bu adama bayılıyorum zaten, Pasta tarzı sanırım biraz bu dizi, eğer öyleyse bayıla bayıla izlerim :)
  Bu arada Kore dizi ve filmlerine zaten ilgi duyuyordum ama blogun sayesinde aşk yaşıyorum artık :)) Gerçekten çok güzel aktarıyorsun, emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. bu oyuncu bu tar diilerde oynuyo genelde güzel oluyor hani yorum için teşekkürler :D

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!