Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Çarşamba, Mayıs 29, 2013

The Greatest Love (En Harika Aşk)

Sawako kuronuma Çarşamba, Mayıs 29, 2013
Aslında, başroller çirkin olursa diziyi izlemem, daha doğrusu izlemek çekici gelmez ve diğer dizileri tercih ederim ama bu o kadar muhteşem bir dizi ki!Bütün kahramanlar gözümde çok güzeller...İzlerken çok eğlendim,  çok güldüm, tabi sinirlendiğim ve üzüldüğüm  yerler de oldu.Fakat bu durumlar dizinin harikalığına gölge düşüremez!:) Konusuna gelecek olursak;Asıl kızımız Ae Jung, eskiden popüler bir kız grubuna dahildir.Fakat arkadaşına tokat atmasıyla kız grubu dağılmıştır-aslında olay tam olarak öyle değil ama çok fazla spoiler vermek istemiyorum, izleyin görün:))-.Ae Jung artık popülerliği bitmiş bir ünlüdür ve aşağılansa bile her tür programa katılır.
Aslında tamamen yanlış anlamaların kurbanı olmuştur.

Asıl erkek kahramanımız Dok go Jin ise oldukça popüler bir oyuncu...Tabi her Kore dizisinde olduğu gibi bu asıl erkek kahramanımız da burnu bir karış havada,kendini beğenmiş ve bir o kadar da çatlak bir tip-tipi itici gelebilir ama izleyince birden sempatinizi kazanacak :))-.10 yıl öncesinde bir kalp ameliyatı geçirmiştir ve kolunda kalp atışlarını ölçen bir makine vardır.

Dizimizde bu şapşal ikilimiz bir benzin istasyonunda karşılaşırlar.Asıl kızımız Ae Jung, etrafta ünlü karavanını görenler tepki verince, asıl erkek kahramanımız Dok go Jin'in karavanının yanına gider ve poz verir.O sırada Dok go Jin karavanın içindedir ve asıl kızımızı tınlamadan çöpleri atmasını söyler-asıl kızımız bu filmde oldukça ezik ve kendini ezdirmek için elinden geleni yapıyor- .Asıl kızımız kağıt bardak çöplerini alırken içindekiler üstüne sıçrar ve Dok go Jin ona ıslak mendil uzatır, tabi yüzünü göstermeden-sakın çok nazik diye düşünmeyin devamı geliyor-.Asıl kızımız üstünü silmekle uğraşırken, kendini beğenmiş pis asıl erkek kahramanımız Dok go Jin, bir sürü ıslak mendil verir ve arabayı silmesini söyler!Bir de asıl kızımızın eline imzasını atar.Baya bir atıştan sonra Dok go Jin karavanıyla olay yerinden kaçar.Asıl kızımız ona bu saygısızlığı yapanın kim olduğunu bilmiyordur.Dok go Jin gay iddialarına karşı koyabilmek için Kang Se Ri ile sevgili gibi davranmaktadır.Kang Se Ri, asıl kızımızın tokat attığı grup arkadaşıdır.Yoon Pil Joo, kariyerinin zirvesinde bir doktordur ve annesinin zoruyla görücü randevuya çıkmaktadır. Asıl kızımız ve Dok go Jin daha sonra yine karşılaşacaktırlar.Asıl kızımız, Dok go Jin'in taktığı fuların aynısını takmıştır ve bizim harikalığıyla övünen kendini beğenmiş asıl erkek kahramanımız bu olaya oldukça sinir olacaktır.Bunun üzerine saf kızımız arkadaşından ödünç aldığı bu pahalı fuları kirletir ve onu Dok go Jin'in fularıyla değiştirecekken asıl erkek kahramanımız fulara imza atar.Bu imzayla asıl kızımız, Dok go Jin'in petrol istasyonunda karşılaştığı o kaba insan olduğunu farkeder.Dok go Jin, asıl kızımızdan özür diler ama yapacağını yine yapar, verdiği fuları geri alır.
Bu arada asıl kızımızın tokat attığı Kang Se Ri, izdivaç tarzında bir program hazırlar ve baş erkek kahraman olarak Yoon Pil Joo'yu programa alır.Kang Se Ri, asıl kızımızdan intikam almak için onu da bu yarışmaya dahil eder.İstediği onun ilk turda elenmesi ve rencide olmasıdır, zaten en çirkin kız adayı da odur.Ama evdeki hesap çarşıya uymaz!Yoon Pil Joo, asıl kızımızdan etkilenir ve onu elemez.Daha sonra Dok go Jin'in de asıl kızımıza bir şeyler hissetmesiyle olaylar oldukça karışacaktır.
"O yanımdayken kalbim neden bu kadar hızlı atıyor,yoksa bu yapay kalbin bir arızası mı?" Dizinin en etkili cümlesiyle yazımı sonlandırıyorum.İyi Seyirler!!
12 yorum:

 1. çok güzel bir dizi şiddetle izlenesi bir dizi :) '' dindong'' :) ayrıca sayfanız çok sevimli koreye yakışır bir sayfa olmuşş

  YanıtlaSil
 2. boys of flower bir secret garden iki bu üç bende :) o derece güzeldi bu do jin de ne ses mimik var öldürdü beni

  YanıtlaSil
 3. İlk başladığımda "aman tanrım bu adam çok çirkin" demiştim.Özellikle de gülerken. :P Ama konuya önem veren biri olduğum için kesinlikle izlemem gerekir diye düşündüm. İyi de etmişim ha :D Sonrasında adama resmen hayran oldum bu sebeple dizi oppalarına bakarak izleyenlere selam olsun konuyu baz alın konuyu valla çok kaçırırsınız yoksa :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben ilk başlarda izlemek istememiştim başroldeki kadın oyuncuyu nedense çok itici buluyorum :D Dok Go Jin rolünü oynayan adamı görünce (gerçek adını hatırlamıyorum:)) demek ki çirkin koreliler de varmış dedim :D İstemeye istemeye başladım diye sonrasında ise bayıldım, Dok Go Jin birden havalı göründü gözüme ama asıl kızı hala sevmiyorum :))

   Sil
  2. Hahahaha sana katılmadan edemeyecem Sawako-chan adam gözümde parlamaya paşladı resmen :) Ama baş rol kadın oyuncuya haksızlık etme. The master's sun ve pasta dizilerinde çok güzel başarı sergilemiş. Bizim kız (yoon eun'a "benim kız" derdim ama senle paylaşabilirim:P) kadar olmasa da oyunculuğu iyi... :)

   Sil
 4. Abi bu korelilerin birbirine yaklaşma biçimleri niye hep aynı niye hep bi duvar arıyolar açıklayınsana ya :D

  YanıtlaSil
 5. gerçekten harika bir dizi şiddetle tavsiye ediyorum hele başrol oppa harika zaten biraz yaşlı gibi ama çok karizmatik!! :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk başta aaa çirkin bu izlenir mi diye tepki veriyorsun sonradan hayranı oluyorsun:))

   Sil
 6. you're all surrounded izleyin bu adamin korenin en iyi oyuncularından biri oldugunu iyice ogrenin ayrica bu adam cifkin degil yasi geregi öyle. Dizi çekilirken 47li yaslarindaydi suan 53 yasinda hala bütün genc oyunculara tas cikartir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşı hakkında bilgim yoktu ama ilk bakışta ben de dahil birçok kişiye itici geldi, izleyince de herkesin favorisi oldu :)

   Sil
 7. Cha seung won a çirkin yaşlı gibi şeyler söyleyen taş olur! Adam çok yakışıklı, hatta koredeki üç beş meteordan biri. Oyunculuğu ise efsane!!!

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!