Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Çarşamba, Mayıs 22, 2013

Jackal Is Coming

Sawako kuronuma Çarşamba, Mayıs 22, 2013Etrafta Çakal kod adıyla daha önce hiç görünmemiş,ne şekli ne cinsi bilinen bir katil dolaşmaktadır.Katil o kadar profesyoneldir ki öldürdüğü her kişiye kazayla ölmüş süsü verir ve ortadan hiçbir iz bırakmadan yok olur.Polis her yerde bu katili aramaktadır.Hoooop asıl konumuza gelelim;Song Ji Hyo, her zamanki gibi ünlü burnu bir karış havada olan star Kim Jae Joong'u öldürmek için tutulmuştur.


Kim Jae Joong'u takip eder ve onunla aynı otelde kalır, sonra bir yolunu bularak onu etkisiz hale  getirip sandalyeye bağlar;-evet o güzelim kız bu hale gelmiş,keşke güzel haliyle oynasaymış daha çekici gelirdi film!-.Asıl erkek kahramanımız ilk başlarda sert çıkar ama kızımız kendini, kiralık katilliğe yeni başlayan biri olarak tanıtır ve bıçağı eline alır.O şımarık havalı starımız süt dökmüş kediye döner ve kendisinin o star olmadığını, onu taklit ettiğini söyler.Hatta bunu kanıtlamak için saçma sapan konuşmalar yapar, karga gibi sesle şarkılar söyler.Polis de bu arada boş durmuyordur,bu ikilinin kaldığı oteldedir.Gerçek aranan profesyonel kiralık katil "Çakal" kimdir?Starımız ölecek midir?Yoksa katillik işine yeni başlayan asıl kızımız işi yüzüne gözüne mi bulaştıracaktır?Yoksa bu ikilimiz birbirine mi aşık olacaktır?Eğlenceli bir film,oldukça komik ve aksiyon dolu...Yalnız uyarayım sonu biraz pat diye geliyor, daha uzun olabilirmiş ya da filmin devamı niteliğinde ikincisi olsaymış tadından yenmezmiş.İyi Seyirler...  :) 


Dipnot: Bu filmi bana önerdiği için Sultan'a teşekkürler!:)

3 yorum:

  1. Gercekden harika bir filim beyenmene cok sevindim

    YanıtlaSil
  2. Tavsiyen için tekrardan teşekkürler canım:)

    YanıtlaSil
  3. Sawako Jae Joong ucun izlemek isteyirdim amma yorumlar yaxsi olmurdu, sayende tezlikle izleyeceyem ;) Izlemeden fikrimi deyim, Caqqal adli qatil JaeJoongun ozudur mence ;) bu cur filmlerde esasen ele olur. ^_^

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!