Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cumartesi, Nisan 20, 2013

You're My Pet

Sawako Kuronuma Cumartesi, Nisan 20, 2013

   Eun-Yi (Kim Ha-Neul) bir moda dergisi için bir editör olarak çalışır ve  erkeklerle ilişkilerinde başarısızdır.In-Ho (Jang Geun-Suk) gelecek vaat eden bir balettir. İki yıl önce bir kadın dansçı ile dans ederken kaza yaşar ve artık bu nedenle kadınlarla dans etmez.Kareograf olmayı düşünür ama  kalacak bir yeri yoktur.Arkadaşı Eun-Soo (Choi Jong-Hoon) ile bir bara gider. Daha sonra o gece, Eun-Soo ablasının evine (moda dergisi editörü Eun-Yi)  In-Ho'yu alır.
   Eun-Yi eve geldiğinde, evdeki kişinin Eun-Soo olduğunu düşünür.Fakat yabancı birini görünce  şok olur.Tabi evinde kalmasını kabul etmez.

   Ertesi akşam eve geldiğinde kapının önünde bir kutu içerisinde In-Ho'yu görür ve şaka yaparak çocukluğundaki evcil hayvanına benzetir ve bu yüzden ona evcil hayvanı olarak bakmak istediği söyler. 


   In-ho kabul eder. Daha sonra Eun-Yi, In-ho'nun harika bir dansçı olduğunu farkeder. Eun-Yi'nin, üniversiteden eski sevgilisinin ortaya çıkmasıyla birlikte karışıklıklar meydana gelir:))


 Favori resmim hahahha :))))2 yorum:

  1. İzlerken kahkahalarım havada uçuşmuştu.Her ne kadar birbirlerine uymadıklarını düşünsem de izlemekten kendimi alamadım.Severim bu kadını ve çocuğu laf aramızda "kız güzeli" diye ;)

    YanıtlaSil
  2. Emin ol Jang Geun Suk da kendini çok seviyor :)) Yazdığım yazıya baktım da resimleri görünce yine bir gülme aldı beni :))

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!