Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Nisan 21, 2013

Yankee-Kun To Megane-Chan / 2010 / Japonya

Sawako Kuronuma Pazar, Nisan 21, 2013

Adachi Hana lise başlamadan önce bir yankidir ve liseye başladığında bunu saklar,gözlük takar,saçlarını örer bildiğimiz çalışkan öğrencilere benzer .

Hatta sınıf başkanlığına aday olur seçilir.Fakat sınıfta bir kişi eksiktir.O kişinin de oyunu alarak başkan olmak ister ve  Shinagawa Daichi'yi arar ve bulur.

Shinagawa Daichi ise önceden normal bir öğrenci fakat şimdi yankidir.Sürekli yanki grupları okula gelip ona savaş ilan ederler.Shinagawa Daichi aslında yanlış anlaşılma üzerine yanki sanılmıştır.Acaba bu yanlış anlama nedir ??:)Shinagawa Daichi daha sonra Hana'nın sırrını yani onun geçmişte yanki olduğunu öğrenir ve olaylar böyle gelişmeye başlar.Asıl kızımız sürekli okulla ilgili etkinliklere katılır,aktivitelerde bulunur, kendini ne kadar yankilerden uzak tutmaya ve bu sırrı saklamaya çalışsa da sırrı bir gün tüm okul tarafından öğrenilecektir :( Sırrının öğrenilmesiyle beraber her gün okula ona savaş açan yankiler gelecektir.İlk başlarda herkes ona, bu sırrı yüzünden sırrını çevirse de zamanla bu durum düzelecektir.
Çok eğlenerek izlediğim bir gençlik dizisi...Hana'nın azmine hayran kalmamak elde değil ve tabi şapşallıklarına gülmemek:) Dizi boyunca zavallı Shinagawa Daichi'yi de her yere peşinden sürükleyecek.Çok fazla spoiler verdim, artık susmam gerekiyor :# Hadi bakalım İyi Seyirler...3 yorum:

 1. Başlamayı düşünüyorum önerirmisiniz bu diziyi güzelmi? Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum sonra

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Japon film ve dizileri genelde saçma sapan komik unsurlara dayalıdır seviyorsan böyle şeyleri beğenirsin, ben sevmiştim mesela :)

   Sil
 2. Bu diziyi önerirmisiniz başlıycamda... Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!