Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Nisan 23, 2013

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)

Sawako Kuronuma Salı, Nisan 23, 2013

Dizimizdeki dört üniversiteli gencimizin maddi olanakları pek iyi değildir ve ev sahipleri onlara kira almadan evde kalma şansı tanır.Ama tek bir şartla ; ev sahibinin yeğeni "Sunako"yu hanımefendiye dönüştürmeleri gerekir.Dört gencimiz Sunako'yu görmeden hemen kabul ederler ve eve yerleşirler.Ve eve geldiklerinde hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar...


                         

                         


Sunako,daha önce hoşlandığı çocuğun ona çirkin demesi sonucu;evden çıkmayan,aynaya bakmaktan nefret  eden bir kızdır.En yakın arkadaşı yarısı olmayan plastik mankendir.Kuru kafalara bayılır, tarz olarak da gotiktir zaten... Artık bu dört gencimiz işlerinin ne kadar zor olduğunu farketmişlerdir.
        Sunako'yu hanımfendiye dönüştürmek için ellerinden geleni yapacaklardır.Ama Sunako hiç istekli değildir.Ve göz kamaştırıcı şeylere dayanamaz.Hatta bu dört yakışıklımızdan biri olan Kyohei ile her göz göze geldiğinde ona kafa atar :))

Diğer kahramanlarımızdan bahsedecek olursak;Oda Takenaga oldukça sakin biridir, bilim ve sporla uğraşır.Dizideki bir numaralı favorim! Onun görünüşünden ve karakterinden etkilenmeyecek yoktur herhalde :)İki numaralı favorim ise Toyama Yujinojo! Dizimizin bebek yüzlüsü, O nasıl sevimliliktir öyle:)) 


 Ve tabi Mori Ranmaru dizimizin playboyu gördüğü tüm kadınlara aşıktır :)
İşte bu dört yakışıklı genç dizi boyunca  Sunako'yu hanımefendiye dönüştürmeye çalışacaklardır.Birbirleriyle çatışan Sunako ve Kyohei arasında zamanla aşk ortaya çıkacaktır.Bu kadar spoiler yeterli! Oldukça eğlenceli bir dizi...İzlemelisiniz! İyi Seyirler!!3 yorum:

  1. bu film çok güzel aşk gerçekten dış görünüme bakmıyor sadece onunla zaman geçirmeniz yeterlidir eğer doğru kişiyse kader sizi bi araya getirecektir.

    YanıtlaSil
  2. bunun birde mangasını okumalısınız.O çok daha güzeldir,okurken çok kere kahkahalara boğuldum ve dizide verilmeyen bazı güzel ayrıntılar verilmiştir.

    YanıtlaSil
  3. Gerçekten güzel bir dizi ama birde mangasını okumalısınız.Eminim dizide anlamadığınız bazı noktaları aydınlatacaktır ve bazı karakterlerle ilgili çok hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.Ben okurken çoğu kez kahkahalara boğulmuştum :D

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!