Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Nisan 09, 2013

Vampire Knight

Sawako Kuronuma Salı, Nisan 09, 2013   Özel bir yatılı okul olan Cross akademisi normal okulların aksine gece ve gündüz sınıflarından oluşan farklı bir okuldur . Gündüz sınıfı normal insanlardan gece sınıfı ise vampirlerden oluşmaktadır.Okulun amacı vampirlerle insanlar arasında kalıcı barışı sağlamaktır. Ancak gece sınıfının vampirlerden oluştuğunu bütün okulda yalnızca müdür ve iki muhafız bilmektedir . Bu iki muhafız Yuuki ve Zero dur. 
   Gece sınıfının başında ise bütün vampirlerin saygı gösterdiği Kuran Kaname bulunmaktadır.Gündüz sınıfları gece sınıflarını her sabah ilgiyle beklemektedirler.Onların korunmasını ise Yuuki ve Zero sağlar.Kaname, Yuuki'yi bir vampir saldırından kurtarmıştır ve Yuuki bunun dışında geçmişinden herhangi bir şey hatırlamamaktadır.                                
   Kaname, Yuuki'yi bulundukları okulun müdürüne teslim etmiştir ve Yuuki orada büyümüştür.Zero ise bir vampir saldırısına uğraması sonucu okulun müdürüne teslim edilmiştir.Müdür normal insandır ve gizemi daha sonra ortaya çıkacaktır.Animenin en eğlenceli kahramanı okulun müdürü :))


                            


    Her zamanki gibi aşk üçgenimiz de var.:)


                           


                          


   Ben hiç okumadım ama manga okumak isteyenler için, bu animenin mangası da varmış ki mangalar daha uzun sürüyor ve aklımızdaki soru işaretlerini gideriyorlar.   Anime 2 sezondan oluşuyor.Vampire Knight(13 bölüm), Vampire Knight Guilty (13 bölüm).Kesinlikle izlemelisiniz oldukça iyi bir anime... :)
İyi seyirler :)6 yorum:

 1. vampire knight ı çok seviyorum yalnız 3. bölümünden sonrasının Türkçe'sini bulamadım :\

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben yeppudaa dan izlemiştim oraya bir göz at istersen :)

   Sil
 2. Bir şeyler var diyip durmuştum, sonu benim için iyi bir ilham kaynağı olmuştu :)
  Openinglerine bayılıyorum kyaa!! ^^

  YanıtlaSil
 3. Bu kızda bir şey var dedim , sonu etkileyiciydi :)
  Kaname-senpai kyaa ^^
  Openinlerine bayılıyorum dilime dolanan bir yapısı var.

  YanıtlaSil
 4. Yaptığın yorumlara baktım tam bir anime seversin ve bu beni çok mutlu etti çünkü çoğu kişi anime yerine dizi izlemeyi tercih ediyor :)

  YanıtlaSil
 5. 3.sezon çıksın diye kaç yıl bekledim hala bekliyorum izleyeli 6yıldan fazla olmuştur..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!