Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cuma, Nisan 12, 2013

Sungkyungwan Scandal

Misaki Ayuzawa Cuma, Nisan 12, 2013

   


   Burada kızın okuma aşkı ve azmini bütün açıklığıyla görüyoruz.çünkü Joseo döneminde kızların okuması yasaktı bu yüzden kızımız Kim Yoon-hee(Park Min Young) da


erkek kılığına girip okuyup maaşlı bir iş olmasını planlıyordu buna sebebte ailesinin durumunun çok kötü olması ve erkek kardeşinin hasta olmasıydı.erkek kardeşinin ismiyle akademi sınavlarına girer hatta kızımız o kadar akıllıdır ki kitaplar yazıp satarak gelir bile elde eder. 

   Gelelim diğer karaterlere kızımızla büyük aşk yaşayacak olan kişide;Lee Seon-joon (Micky Yoochun)


   Kendisi bakanın oğludur doğu bölgesindendir ama batı bölgesinde eğitim için gelmiştir fakat ilk başta ciddi dışlanmıştır.  ayrıca  çok efendi zeki ve oldukçada centilmendir.anlıyacağınız iddeal bir tip gibi görünsede kızın bu çocukla olmasını istemezdim diğer iki karaterimiz daha komikti ve biriyse kıza yakıştırdığım kişiydi ama malesef ben senaryoyu ben yazmayınca elden ne gelir:))
    İkinci karaterim ise benim en favori karateri gerekse espiri anlayaşı gerek yaptığı şeyler yüzünden gülmekten karnıma ağrılar giriyordu kendisini açıklayayım artık :))   Goo Yong-ha(Song Joong Ki) 


    
     Farkettiyseniz onun fotosu daha büyük her zaman ona kıyak geçerim hayalerimin aşkı neyse çok mu fazla oldu gerisi bana kalsın.


      Ve ağır abimiz Moon Jae-sin( Yoo Ah-in)  
   Batı bölgesindendir ve doğu bölgesindekilerden nefret eder hatta düşman olarak görür .bu karakterimiz o kadar serttir ki bütün herkes ondar korkusuna ortalıktan kaçarlar.birde bu adamın bir özelliğide kızın yanında olduğunda hıçkırık tutar
    Komik olan olaysa  Jae-sin , Seon-joon ve Yoon-hee aynı odaya çıkması kızımız ikisinin arasında kalır ve ne yapacağını bilemez.jae-sin sürekli sıkıntı çıkartır.
    
                                                           
   
   İşte bu dizi 4 karakterin başından geçen türlü komik ve zorlu olayları anlatan bir dizi arkadaşlıkları pekişirken arasından bir aşk filizlenmesini göreceksiniz. 
   
   Gülmek ve eğlenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim iyi seyirler canolar :)))                                         
 
                                                    
3 yorum:

  1. SUPER tarihi bir dizi cokda komik kizin erkek kiligina girmesi akademidekileri kandirmasi bu dizinin cok beyendiyim yeri kizi caya dusmesi

    YanıtlaSil
  2. Tarihi dizileri çok sevmem ama romantik-komedi olduğu zaman hepsini izlerim:)

    YanıtlaSil
  3. Ahaha song joong ki ye ne çok gülmüştüm hele o göz kırpışlarına! Güzel bi diziydi sevmiştim

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!