Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cuma, Nisan 05, 2013

Special A

Sawako Kuronuma Cuma, Nisan 05, 2013
      Konusu:


    Special A son derece elit olan bir okulda en elit sınıftır.Okulun en iyi puanını yapan 7 kişi bu 
sınıftadır. Ana karakterlerden Hikari Amerikan güreşi eğitimi almıştır.Hikari ve Kei'nin babası çok yakın Amerikan güreşi   arkadaşlarıdır. Bir gün Hikari ve Kei karşılaşırlar ve Hikari kendine güvenerek Kei'ye meydan okur anacak yenilir bu Hikari'nin ilk yenilgisidir ve bundan sonra tek amacı Kei'yi yenmektir.
  Kei Hikari'ye aşıktır ama Hikari bir türlü anlamaz kızın işi gücü onu yenmek birinci olmaktır:)

   Hatta çocuğun gösterdiği yakınlıklara bile saçma sapan tepkiler verir:))

  Animelerin en sevdiğim özelliklerinden biri de kızdıklarında, utandıklarında yüzlerinin şekilden şekile girmesi, kocaman kafalarının oluşması.. Sizce de sevimli değiller mi? :)

    Burada Hikari Kai'ye taş kadar sert bir pirinç topu yapar ve çocuk ona bile  çok sevinir.Düşünün artık ne kadar çaresiz olduğunu:))


   Ve sonradan o pirinç topunu da başkasına kaptırıyor zavallım:)) Bu kız da animemizin en ilginç karakterlerinden biri sesi zarar görmesin diye hiç konuşmuyor.En son bölümlere doğru kızın sesini duyuyorsunuz.   Ve birkaç resimle sonlanrıyorum konuyu... İzlemeyenler için mükemmel bir anime kesinlikle izlemelisiniz!                                                            

3 yorum:

 1. Bu animede çok güzeldi.Normalde animelerde erkekler biraz kalın kafalılık eder.Bu animede kız öyle.Bazaen kız sizi delirtebilir :) :)Ama izlemenizi tavsiye ederim.Çok güzel bir anime

  YanıtlaSil
 2. Hahah kız benim gibiymiş odun kızların olduğu şeyleri seviyorum hemen izliycem teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. Hikari kadar kalın kafalı bir kız yoktur büyük ihtimalle :) Ama Kei kadar şeker kıskanan da az bulunur. Kıskançlık triplerine ,krizlerine kısacası her şeyine bittiğim yaa :D

  İzlenilesi :D

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!