Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazartesi, Nisan 22, 2013

Rich Man Poor Woman (2012)

Sawako Kuronuma Pazartesi, Nisan 22, 2013


Toro Hyuga okulu bırakır ve iki arkadaşıyla küçük bir yazılım şirketi kurar.Arkadaşlarından biri ayrılır ve geriye Toro Hyuga ve Kosuke Asahina kalır.İki arkadaş zamanla yazılım şirketini büyüterek ülkenin en iyi yazılım şirketini oluştururlar.Toru çok yetenekli ve akıllı olmasına karşın kimsenin yüzünü aklında tutamaz.Yıllardır yanında çalışan insanları bile tanımadığı olur.
 Makato Natsui bir dergide Toru'nun  sunum yapacağını görür ve sunuma gider.Toru sunum konuşması esnasında  "Hiç iş teklifi almayanlar gitsin" der ve kızımız 28 yaşında, iyi bir üniversiteden mezun olmasına rağmen hiç iş teklifi almamıştır.Zavallı asıl kızımız bu durumun üzerine donup kalır ve Toru kızımıza sataşıp onu aşağılar-yine bir kız ezilmesi:( -.Ve adının ne olduğunu sorar.Zaten oldukça ezilen Natsui yalan söyleyerek adının "Chihiro Sawak" olduğunu söyler.Bu sefer asıl adamımız donup kalmıştır.Çünkü Chihiro Sawak onu terkeden annesinin ismidir.

Toru, asıl kızımıza "Yüzünü unutacak olsam bile adını unutmayacağım" der ve gider.Dediği gibi olur;Chihiro Sawak adını unutamaz ve asıl kızımızı 48 saatliğine işe aldığını söyler.Tabi bunu duyan asıl kızımızın aklına kötü kötü şeyler gelir:))) Ama asıl kızımızı ona çok benzeyen bir bakanı etkilemek için işe alınmıştır.Tabi her Asya dizisinde olduğu gibi önce kıyafet alışverişine çıkılıp asıl kızımızın tipi düzeltilir :)Beklenildiği gibi asıl kızımız istenen etkiyi bırakır.Görüşme sırasında Toru Dış işleri Başkan Yardımcısının adını unutur ve asıl kızımız ona yardım eder.

Fakat görüşmenin sonunda pot kırar ve Toru'yu kızdırır.Her zamanki gibi asıl erkek  kahramanımız yine asıl kızımızı ezer.Hatta abartıp arabasında kalan ayakkabılar önce çöpe atar.Buna rağmen görüşmede Natsui'den etkilenildiği için 15.000$ lık anlaşma imzalanır.Natsui ayakkabılarını geri istediğinde Toru onları attığını ve yenilerini almasını söyleyer ve asıl kızımızı ağlatır-kaba adam!-.Toru'nun kabalığına karşın Kosuke Asahina her zaman Natsui'ye nazik davranır.
Toru ve Natsui arasında yapılan gizli anlaşma ortaya çıkar.Fakat Natsui, bu durumda bile Toru'ya yardımcı olmaya çalışır ve Toru her ne kadar farkettirmemeye çalışsa da bu durumdan etkilenmiştir.Toru bu sefer Natsui'yi gerçekten işe almıştır.
Kosuke Asahina -Toru'nun iş ortağı- Toru'nun en çok güvendiği kişidir.Fakat Kosuke Asahina'nın Toru hakkında gizli bir planı vardır.Kosuke Asahina sessiz gibi görünse de saman altından su yürüten bir tiptir.İlerleyen bölümlerde Kosuke Asahina'nın sırrı çözülecektir.Toru, Natsui'ye sert davranmasına rağmen oldukça eğlenceli biridir.Ve zamanla Natsui ile arasında aşk başlayacaktır.Hadi bakalım.İyi Seyirler!...6 yorum:

  1. diziyi yeni izlemeye başladım ama gerçekten çok beğendim. aşk arkadaşlık sadakat vs herşeyi o kadar güzel dozajında işlemişler ki bitince baya baya üzüleceğim :( uzun süredir bu kadar uykusuz kalarak merakla izlediğim bir dizi olmamıştı çok teşekkürler tavsiye için :) :) :)

    YanıtlaSil
  2. AMANINNN ÇOK GÜZELE BENZİYOR. HEMEN BAŞLİM BUNA :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!