Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Nisan 07, 2013

Kamisama Hajimemashita

Sawako Kuronuma Pazar, Nisan 07, 2013

Konusu:    Momozono Nanami'nin babası  ve kimsesi olmayan biricik kızını, büyük bir borcun altında bırakarak evden kaçmıştır. Aynı gün icra memurları gelir ve Nanami kendisini bir çanta dolusu eşyasıyla parkta bulur. Kalacak bir yeri veya gidecek kimsesi yoktur. Zavallı kız hayat bundan daha kötü olamaz derken bir köpek tarafından kovalanıp ağaca tünemiş bir adam görür. Ona yardım edip köpeği kovar ve adam da karşılık olarak Nanami'yi alnından öper ve ona kendi evini vereceğini söyler. Kandırılma riskini göze alarak adamın tarif ettiği yere giden Nanami kendini perili gibi görünen bir tapınakta bulur. Dahası bu tapınak sahiden de "perili"dir ve Nanami orada pek de hoş karşılanmaz.

    Tomoe evin eski hizmetkarıdır ve yeni efendisinden hiç hoşlanmaz.Nanami onun hizmetkarı olmasını ancak onu öperek sağlayabilecektir ve bu da hiç kolay değildir. İlk başta komedi tarafı ağır bassa da zamanla ana karakterimiz ve Tomoe (evin hizmetkarı/ şeytan) arasında romantik unsurlar da ortaya çıkıyor.


    13 bölümden oluşan  romantik-komedi türünde oldukça sevimli bir anime :) İyi Seyiler...7 yorum:

 1. bunu izlemedim izlemeliyim... çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Benim çok beğendiğim animelerden...Umarım beğenirsiniz:)

  YanıtlaSil
 3. Bu anime çok güzel.Bu anime için 13 bölüm az geliyor.Bence izlemelisiniz güzel bir anime..

  YanıtlaSil
 4. Mükemmel..Özellikle Tomoe çok sevilesi bir karakter. 2.sezonu da geliyormuş diye duydum. Keşke böyle shoujo lar daha fazla olsa. Artık millet hep one piece naruto fln izliyor .

  YanıtlaSil
 5. bitirdim ama 2.sezonun oadı bu nisanda çıkacak.bunun gibi bir anime önerebilirmisiniz?^-^

  YanıtlaSil
 6. 3.sezon ne zmana çıkacak bilginiz bvar mı

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!