Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Nisan 07, 2013

Ghost (2012)

Sawako Kuronuma Pazar, Nisan 07, 2013


Dedektif Kim Woo ile Park Ki polis akademisinden arkadaştırlar. Park Ki polis akademisinde arkadaşının hesabını hackler ve görmemesi gereken bir şey görür.Bunun sonucunda polis akademisinden ayrılır.Daha doğrusu ayrılmak zorunda kalır.


Park Ki artık bir yazardır ama hackleme işini yapmaya devam eder.Hackleme işinde polislerin korkulu rüyasıdır.Bir gün ünlü bir modelin internet ağına girer ve modelin birisi tarafından pencereden itilerek öldürülmesine şahit olur.Kimin öldürdüğünü görmek için hızlıca modelin dairesine gelir fakat katilin yüzünü göremez.

Herkes modelin seks skandalına yakalandığı için intihar ettiğini düşünmektedir, üstelik ölmeden önce "Ölmek istiyorum" diye de bir twit atmıştır.Herkesin yanlış bildiği bu olay Park Ki, hacker adıyla Hades'in, reklam panolarında mankenin öldürülüşünün videosunu yayınlamasıyla değişir.Dedektif Kim Woo, bu videoyu paylaşan, Hades'in peşine düşer.Karşı karşıya geldiklerinde ise büyük şok yaşar, çünkü yıllar önce polis akademesinden ayrılan arkadaşıdır Hades...Bu görüşme sırasında büyük bir patlama olur, dedektif Kim Woo ölür, Park Ki'nin ise yüzü tanınamayacak kadar ağır derecede yanıktır.Patlama onlara düzenlenen bir suikasttır.Park Ki, tamamen iyileştiğinde artık Kim Woo'nun yüzüne sahiptir hem suçsuzluğunu kanıtlamak hem de onlara bunu yapanı bulmak için katilin peşine düşer.


Peki, katil kimdir?
Dizi oldukça sürükleyici, sürekli katilin kim olacağından şüpheleniyorsunuz ve dizi bir dakika bile sizi sıkmıyor.Tam aaa olay böyle miymiş derken olayın başka bir yüzü daha gösteriliyor ve şok oluyorsunuz.Akıllıca bir dizi, izleyen herkesin keyif alacağını düşünüyorum!İyi seyirler!9 yorum:

 1. Ayy benim bilgisayar mühendisliğine merak salmamı sağlayan dizi♡ gerçekten her bölümünü hayranlıkla izlemiştimm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzel bir dizi ama maalesef böyle diziler çok izlenmiyor.Dolayısıyla da pek bilinmiyor :(

   Sil
 2. Guzel bir tanitim olmus ilk defa gordum bu diziyi en kisa zamanda izlemek istiyorum bunu :)

  YanıtlaSil
 3. Sawakoo bu tarz izledigin baska dizi varmi yonlendir beni oraya :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gap Dong mesela çok iyidir, sonra God's Gift bunları da izlemelisin :)

   Sil
  2. Not aldim onlarida indirim hemencecik 😄😄

   Sil
 4. So ji sub için İlk bölümünü izleyip bırakmıştım.İlk yayınlandığında neden bıraktım bilmiyorum ama.Şimdi görünce tekrar izleyesim geldi.Tekrar izleyim ben bunu "kim kim içerikli şeyleri "severim .

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!