Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Nisan 16, 2013

Flower Boy Ramyun Shop

Sawako Kuronuma Salı, Nisan 16, 2013


   Yang Eun'un en büyük amacı devlet kadrosunda işe başlamaktır.Öğretmenlik sınavlarına hazırlanır ve abartılı bir biçimde çalışır.Bu olayı o kadar abartır ki ders çalışırken hiçbir sese tahamül edemez,çevresindeki hangi erkeğe baksa onları devlet memuru olarak görür :)
   Cha Chi Soo çok zengin bir ailenin kibirli oğludur.Etrafına gelen kadınlara kur yapar ve onları tavlar.Aslında bir lise öğrencisidir.
   Cha Chi Soo babasının adamlarından kaçarken kızlar tuvaletine dalar , tam olarak Yang Eun'un bulunduğu kabine...Tabi esas kızımız Yang Eun bağırarak konuşmaya başlar ve Chi Soo'nun babasının adamları onlara yaklaşmaktadır.Chi Soo üç numaralı bakışını atar ve esas kızımıza yaklaşarak "Güzelmiş, şuradaki benin" der ve giderken  kızımız peşinden koşar o zaman da " Yanlış tuvalete girdim ama niye gözlerini kapadın" der, esas kızımız aptal gibi orada kalır :D:D
   Yang Eun ve Chi Soo daha sonra fuar tarzı bir yerde karşılaşırlar.Yang Eun onu kendisi gibi sınava hazırlanan biri zanneder.Yang Eun o sırada askerde olan sevgilisi tarafından aldatıldığına şahit olur ve Chi Soo onu o durumdan kurtarır.   Daha sonra bu iki ana karakterimiz sürekli karşılaşacaktırlar.Çünkü Yang Eun stajer öğretmen olarak Chi Soo'nun okuduğu okulda çalışacaktır.Okula doğru yürürlerken Chi Soo ceketini üzerine geçirir ve asıl kızımız şoka girer :D    Yang Eun, Chi Soo'nun ona karşı hareketlerine dayanamaz ve voleybol topuyla ona vurur.Asıl kız karakterimiz ezik halinden havalı haline yükselmiştir(en sevdiğim kısım hohoho:D )Bu arada Yang Eun'a karıcım diyen bir adam belirir.Asıl kızımızın kısmetleri artmaya başladı:d Chi Soo da asıl kızımıza aşık olmaya başlayacak ve olaylar buradan sonra karma karışık ama eğlenceli bir hal alacaktır :) Bu kadar spoiler yeterli... İyi Seyirlerrr!6 yorum:

 1. en çk svdiğim dizilerdn chi sooyu 49daysdede sevrdm:) ellerine sağlk çk gzl olmş

  YanıtlaSil
 2. HEP İZLEMEK İSTEYİPTE ERTELEDİĞİM DİZİLERDENDİR.. YORUMUNU GÖRÜNCE KESİN İZLEMEM GEREKTİĞİNİ ANLADIM :) LET'S EAT SERİLERİNİ DE İZLEMEK İSTİYORUM. AYY KARARSIZ KALDIM YA HANGİSİNİ İZLESEM??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu dizi daha güzel bence Lets eat ten :)) Önce bunu izle ;)

   Sil
 3. TMM O ZAAMN ÖNCE BUNU İZLİM SONRA LETS EATE GEÇİM :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!