Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Nisan 09, 2013

Flower Boy Next Door (My Neighbor Flower Boy)

Sawako Kuronuma Salı, Nisan 09, 2013Konusu:
   Hikaye “Her gün onu gözetliyorum” adlı ünlü webtoon’dan alıntıdır. Go Dok Mi kendini dünyadan soyutlamış ve kendini evine(kalesine) kapatmıştır.Yakışıklı komşusu Enrique Geum’u gözetlemeye başlar. Bir gün Enrique Geum’un onu fark edince kapısına dayanır ve her şey değişir. Go Dok Mi, Enrique’nin sayesinde kalesinden çıkıp gerçek dünyaya adım atar.
Dizi “Flower Boy” serisinin 3.südür. (Diğer 2′si Flower Boy Ramyun Shop, Shut Up Flower Boy Band)   Dizi 16 bölümden oluşuyor ve romantik komedi türünde oldukça eğlenceli bir dizi :) Asıl kız kahramanımızın arkadaşları tarafından dışlanması onun, kendisini eve hapsetmesine neden olur.Zorunlu herhangi bir ihtiyacı olmadan dışarı çıkmaz ve her gün düzenli olarak karşı binasındaki yakışıklı adamı gözetler.Bir gün bu adamın kuzeni gelir ve onun kendisini gözetlediğini düşünerek kapısına dayanır ve olaylar gelişmeye başlar .. 

5 yorum:

 1. ENRİGUE GUEM ÇOOOK ŞEKERDİ. ÖZELLİKLE KONUŞMALARINI UZATMASI YOK MUYDU BENİ BİTİRDİ. HİKAYE SANKİ HEP AYNI YERDE DÖNÜP DURDU AMA OYUNCULARIN YAKIŞIKLILIKLARI VE PARK SHİN HYEN GÜZELLİĞİ ONU KAPATTI. BEN ÇOCUĞA BAYILDIM KISACASI. ORDAKİ TÜM OYUNCULAR DA ÇOK İYİLERDİ :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoğu zaman eğlenceli bazen de sıkıcıydı ama ben beğenmiştim:)

   Sil
  2. AYNEN KESİNLİKLE ÇOK ŞEKER Bİ DİZİYDİ :) Bİ DE YETKİLİSİNİZ GALİBA. JAPON DİZİLERİNİDE İZLEMİŞSİNİZ. BEN HEP KORE DİZİLERİNİ İZLİYORUM. BENİ JAPON DİZİLERİNİ SEVDİRİCEK Bİ DİZİ ÖNEREBİLİR MİSİN? ÇÜNKÜ PAYLAŞIMŞARINI BEĞENİYORUM. :)

   Sil
  3. Switch Girl :) İzlediklerim kısmında, Japon dizi kısmına bakıp bayıldım dediklerimi izlemelisin :)

   Sil
  4. TMM TEŞEKKÜR ETTİM :) FACEBOOK SAYFANIDA BULDUM. ORDAN DA TAKİP EDERİM SİZİ. ÇÜNKÜ GERÇEKTEN YORUMLARIN ÇOK HOŞUMA GİDİYO. MİZAH KATIYON YA EĞLENCELİ OLUYOR :)

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!