Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazartesi, Nisan 08, 2013

Chilling Romance (2011)

Sawako Kuronuma Pazartesi, Nisan 08, 2013

Konusu:


   "Ölü insanlar görüyorum." parodide kullanılan yaygın bir cümledir, fakat baş ladynin büyülendiği doğru olsaydı, dayanılamayacak kadar korkunç bir özellik olurdu. 
Yeo Ri daha çocukken, hayaletleri görebilmek gibi doğaüstü bir yeteneğe sahipti ve onlar göründüğünde, genellikle o kalabalık bir yerdeyse, etrafındaki insanlara garip şeyler olurdu. Yeo Ri kendini dış dünyadan soyutlamayı seçti, fakat gösterilerinde ona iş teklif eden Jo Goo (Lee Min Ki) adında bir sokak sihirbazı ile tanıştı.
   Bir yıl geçer ve Yeo Ri, gizli bir bölmede hayaleti oynadığı, sihirbazın korku temalı oyununda rol almayı bırakır. Her gün Jo Goo'nun başarılı oyunuyla gösteri kapatılır ve Yeo Ri içmeye davet edilir, fakat o her zaman teklifleri geri çevirir. İnsanlarla yakınlaşırsa ne olacağının farkındadır.
   Sonunda Yeo Ri aralarında bir şeyleri değiştirmek için trajik ve yalnız hayatını Jo Goo'ya anlatır. Jo Goo ona yardım etmenin bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa o da diğerleri gibi hayaletler yüzünden kaçacak mı? /alıntıdır/


   Film romantik komedi türünde... Oldukça komik sahnelere sahip, konusunda geçtiği gibi korkunç pek fazla durum yok.Asıl kızımız hayaletleri gören ve içince saçma sapan şeyler söyleyebilen birisi bu da durumu daha çok komikleştiriyor :)    Hayaletimiz  Yeo Ri 'nin yalnız kalmasını istiyor ve ona kim yaklaşırsa  onu da korkutuyor.

    Gülmek isteyenler için harika filmlerden biri... İyi seyirler!  :)

2 yorum:

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!