Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cuma, Nisan 26, 2013

A Millionaire’s First Love ( Bir Milyonerin İlk Aşkı)

Sawako Kuronuma Cuma, Nisan 26, 2013

Kang Jae, çok zengin olan büyük babasının tek varisidir.Kang Jae aynı zamanda oldukça şımarık ve sorumsuz biridir.Büyük babasının kayıtsız şartsız ona mirası bırakacağını düşünür.Ama büyük babasının koyduğu şartı 18 yaşına bastığında öğrenir.Eğer bu şartı kabul etmezse mirasın tamamı hayır kurumlarına bağışlanacaktır.


Vasiyetnameye göre Kang Jae Gang Wondadaki Boram lisesine gidecek ve bir yıl içinde mezun olacaktır.Yalnız bu sırada sahip olduğu  evler,arabalar,lüks olan her şey elinden alınacaktır.Kang Jae mirası alabilmek için mecburen bu liseye gider. Aslında gittiği yer sıradan bir lise değildir.Çocukluğunun geçtiği , ilk aşkının yaşandığı yerdir.


Bu filmi çok seviyorum.O kadar harika bir film ki...İşlenen aşk kusursuz bir kere!Tekrar izlemek istesem de kendime hakim oluyorum.Çünkü film maalesef ki dram ve ben oldukça sulugözlüyüm.Aslında bu filmde o kadar çok anlatılacak şey var ki... Ama anlatırsam izlemeyenler için bir anlamı kalmaz.İyi seyirler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!