Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Haziran 17, 2018

What's Wrong With Secretary Kim / 2018

Sawako kuronuma Pazar, Haziran 17, 2018


Dizimizin asıl erkek karakteri Lee Young-Joon, büyük bir şirkette başkan yardımcısıdır.Dahi olarak anılmasının yanı sıra inanılmaz bir kibre sahiptir.Saatlerce kendisini aynada seyredebilir, mükemmeldir ve bütün kadınlar ona hayrandır.Fakat o hiçbiriyle tam anlamıyla ilgilenmez, temas kurmaz.Lee Young-Joon'un kibrini çeken ve anlaşabildiği tek kadın 9 senelik sekreteri asıl kızımız Kim Mi-Soo'dur.Sekreter Kim, Lee Young-Joon ağzını açmadan ne isteyeceğini bilir, onun her istediğini her an karşılayabilir ve bu sabra da sahiptir.Daha doğrusu 9 yıl boyunca ailesinin borçlarını ödemek için bu çekilmez asıl erkek karakterimiz Lee Young-Joon'un her türlü aşağılamalarına katlanır.


Asıl erkek karakterimiz Lee Young-Joon için her şey yolundadır ta ki Sekreter Kim birden istifa etmeye karar verdiğini belirtinceye kadar.Lee Young-Joon, Sekreter Kim'in istifasını sebebini sorduğunda asıl kızımızdan gerekli cevabı alamaz.Tabi egosu neticesinde Sekreter Kim'in ona umutsuzca aşık olduğunu düşünür.Fakat durum hiç de düşündüğü gibi değildir.Aslında aşık olan ta kendisidir.
Asıl erkek karakterimiz Lee Young-Joon, Sekreter Kim'i kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.Hatta ona evlenme bile teklif edecektir.Peki asıl kızımız bu durum karşısında ne tepki verecektir?


Dizi yine bitmemiş, instagram keşfeti sayesinde keşfettiğim dizilerden biri.Birkaç bölüm izleyip kahkahalarla güldüm, ilerisi için birçok bölümü tahmin edebiliyorum ama asıl erkek karakterimiz Lee Young-Joon her seferinde yerle bir olan egosu ve Sekreter Kim'in tavırları beni eğlendiriyor.Anlayacağınız ben diziyi çok sevdim, tek kötü tarafı henüz bitmemiş olması.Biriktirip izleyeceğim dizilerden biri olacak, romantik komedi, eğlenmeli dizi seviyorsanız bence bir göz atın derim :)


4 yorum:

 1. Bende bayıldım diziye :D tanıtım sayfalarında görmüştüm zaten oğlanı Kıll Me Heal Me adlı diziden beri her projesini takip ediyorum esas kız da Healer da çok iyiydi bu dizi de efsane olacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tek kötü tarafı beklemek oluyor ben de bayıldım ama keşke hemen bütün bölümleri yayınlansa! Çok eğleniyordum izlerken :)

   Sil
 2. Dizi efsane başladı.Ama şu son yayınlanan iki bölüm ''Acaba mı..?'' diye sorgulattı beni.Gene de tam gaz devam!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben hala izliyorum bugün 4 bölüm daha izledim lanet olsun yine beklemek zorundayım diye tepki verdim :) Lütfen kötü olmasın :(

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!