Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Haziran 10, 2018

Urban Bloom Baby Bloom Kuru Şampuan Deneyimi

Sawako kuronuma Pazar, Haziran 10, 2018

Kuru şampuanlar aşkına! Boğucu yaz havalarının da akın ettiği şu günlerde acil dışarı çıkılması gerekilen durumlarda benim gibi pırasa ve yağlı saç tipine sahipseniz kuru şampuanlar kurtarıcınız olacaktır.Öncelikle şunu söyleyeyim kuru şampuan kesinlikle temizlik hissi yaratmıyor, öyle bazı youtube kanallarında lanse edildiği gibi duştan çıkmış gibi parlak tertemiz bir görüntü de vermiyor. Sadece saçtaki yağlı görüntüyü matlaştırıp saça daha temizmiş görüntüsü veriyor.Neyse ön bilgilendirmeyi yaptığıma göre diğer konulara geçebiliriz.Daha önce bayıla bayıla kullandığım ve indirimsiz fiyatı 10 TL gibi olan Benri Kuru Şampuanın üretimden kaldırıldığını duyunca baya baya üzüldüğümü söylemeliyim.Bence harika bir üründü.Hainsin Gratis! Hemen yeniden üretmelisin!Elidor ve Benri kuru şampuan hakkında düşündüklerimden şurada bahsetmiştim.

Watsons indiriminde satış danışmanının muhteşem bir ürün olarak tanıttığı Urban'ın kuru şampuanını deneyeyim dedim.Sanırım ya 18 ya da 20 TL ye almıştım.Eve geldim, ürünün daha alarmını çıkarmadan sevgili kuzenim bu  berbat bir ürün dedi ama ben inanmayıp ısrarla denemek istedim.Sonuç, ürün gerçekten berbat!

Urban Bloom Baby Bloom kuru şampuanın tek güzel tarafı kokusu.Şimdiye kadar kullandığım kuru şampuanlar içerisinde en güzel kokuya sahip olanı hatta tuhaf bir şekilde saça sıkıldığında anlık temizlik hissi de veriyor ama saçtaki yağı gram maskelemiyor.Bir ton ürün sıkmama rağmen hiçbir etkisi olmadı.

Sonuç olarak ürünün içerisinde doğru düzgün pudra olmamasından dolayı saç yağını maskelemiyor.Sadece saça güzel koku verecek saç spreyi olarak kullanılabilir, o da yanlışlıkla alınmışsa :) Bir daha asla almayacağım ürün oldu kendisi.

Peki siz Urban'ın herhangi bir kuru şampuanını kullandınız mı?Kullandıysanız ürün hakkında neler düşünüyorsunuz?Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!