Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazar, Ocak 28, 2018

Makeupbyfun Blog Şablon Tasarımı

Sawako kuronuma Pazar, Ocak 28, 2018Herkese merhabalar! Bir süredir uzak kaldığım blog tasarım işime Makeupbyfun blogunun sahibesi Füsun Hanım'ın siparişiyle geri döndüm.Yoğun bir temponun içinde olsam bile blog tasarlamayı ne kadar özlediğimi fark ettim böylelikle.Tabi sevgili Füsun Hanım'a sabırla beklediği için de teşekkür etmem gerekmekte :)


Makeupbyfun blogu, adından da anlaşıldığı üzere makyaj ve yaşam üzerine.Füsun Hanım makyaja olan ilgisini ve bilgisini blogger mecrasında paylaşmaya karar vermiş, kim bilir belki onu başka mecralarda da görürüz :)

Biz Makeupbyfun blogu  için sade ve şık tasarım tercih ettik hem her şey rahatlıkla ulaşılabilecek kadar kolay olacak hem de göz yormayacaktı.Birkaç denemeden sonra ikimizin de içine sinen bu tasarım ortaya çıktı.Tasarladım diye söylemiyorum ama ben beğendim, siz nasıl buldunuz? :))

Siz de blogunuzun özgün bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız bana bogurtlenrecelimiz@gmail.com adresinden mail göndererek ulaşabilirsiniz.

Not: Tasarımlarım kişiye özel ve ücretlidir.

Blogger tasarımı neden önemli?

Eğer bloggerda yer edinmek istiyorsanız sizin için en önemli şey; içerik.Fakat içerik ne kadar iyi olursa olsun, içeriğe kolaylıkla erişilemiyorsa ya da blogun tasarımı karma karışıksa, düzen yoksa, okuyucu gerektiği kadar içeriğe yoğunlaşamaz ve bu sizin yayınınızın verimliliğini düşürür.Mükemmel bir tasarıma ihtiyacınız yok ama içeriğinizin yanında size özgün bir tasarım sizi bir şekilde markalaştırır ve bu şekilde dikkat çekmeye başlarsınız.Yayınlarınızın daha kolay erişilebilir olması da blogunuzun verimliliğini arttırır.A kişisi 1 yayın için girmişken erişilebilir içerik sayesinde birden çok yayınınıza göz atar.Okunma sayısı ise sizi google da üst sıralara taşır.


5 yorum:

 1. çok güzel olmuş güle güle kullan acaba her iki kenardaki şeyler benim bloğuma da uygulanabilir mi? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, her şablon kişiye özel tasarlanıyor.Aynısı olması mümkün değil ama kenar süslemeli şablon için benimle bogurtlenrecelimiz@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz

   Sil
 2. Benim de çok içime sindi. Tekrar çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!