Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Salı, Ocak 23, 2018

Amigurumi Balerin Kızlarım

Sawako kuronuma Salı, Ocak 23, 2018


Hi gençlik! :) Ne kadar yoğun olursam olayım hafta sonlarım bir iki sık iğne örerek bir de okeyde milleti taşlayarak geçiyor.Bu yaz öğrendiğim 101 sayesinde hem agresif hem de tam bir kumarbaz oldum.Neyse konumuz amigurumi okey değil :))

Aslında balerin kızlarımı öreli çok oldu.Hatta üzerine birkaç model de ördüm.Fakat burada paylaşmadığımı fark edince bir de siz görün istedim :)Amigurumi tam bir sabır işi, benim gibi örgüden anlamayan biri için iki kat sabır işi. O yüzden ördüğüm her bir oyuncak benim için çok değerli. Tabi ki ördüklerim, yıllardır örenler kadar muntazam değil ama inatla örüp bir gün kendi modelimi yapacağımı düşünüyorum (düşünmekle kaldı:p )


İlk ördüğüm balerin amigurumi kızım :) Kendisi tam bir müzik öğretmeni tipinde değil mi? Sanki eline flütü alıp memoli melodisini çalacak, tam şarkının orta yerinde sesi çatlayacak bir tip değil mi? :))İkinci balerin amigurumi kızım :) Kendilerini kuzenimin kızının doğum günü için örmüştüm.Çok sevip hemen kimselerle paylaşmamak için ortadan yok etmişti :))

Bu seferki balerin kızım daha muntazam oldu hatta sayesinde baya bir hava attım diyebilirim :)) Kimse benden böyle bir yetenek beklemeyince doğal olarak şaşırdılar tabi :))

Bu balerin kızımız ise, saf, hayalperest çakma sarışın, kaşlardan anlamanız lazımdı, ama çok sevimli bir tip olmamış mı?Hem onun bir donu var!  :D Sizce nasıl olmuşlar? 


3 yorum:

  1. :) Ne kadar da güzel görünüyorlar, ellerine sağlık..

    YanıtlaSil
  2. Çok tatlı olmuşlar gerçekten, güzel bir hobi edinmişsin :) Böyle bir şeyi öğrenmek ne kadar sabır istiyordur kim bilir, tebrik ederim. Ben bu konularda bayağı sabırsızımdır :)) Aldığım yapbozları bile keyfini çıkara çıkara değil en kısa sürede bitirmeye çalışıyorum. Açıkçası keyif mi yapıyorum yoksa kendime işkence mi ediyorum anlayamıyorum :D

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel olmuş eline sağlık,bende Alice'lisini yapsam ne güzel olur.:)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!