Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cumartesi, Ekim 21, 2017

Aksiyonel Sorunlar

Sawako kuronuma Cumartesi, Ekim 21, 2017


Klavyem yine tozlanmış, bilgisayarım yine patlayacakmış gibi sesler çıkarıyor! Her şey aynı demek ister miydim bilmiyorum ama her şey inanın git gide farklılaşmaya başlıyor! Öncelikle uzun zamandır bloga giremediğim için bir sürü yorum ve mail birikmiş.Cevaplayamadıklarım için kusura bakmayın. Vakit çok sınırlı ve anlatacağım çok şey var! Son olarak sadece blogumda yazı paylaşıyorum ki ona da zor zaman buluyorum, başka mecralarda Sawako Kuronuma olarak gördüğünüz hiç kimse ben değil :)

O halde " Sevdim sevilmedim seveni sevemedim canımdan böyle bezdim amaaaaaan!" Anlamlı bir parçayla giriş yapayım dedim :)) 


Yıl olmuş 2017, 2018 doğru koşturuyoruz hala burç uyumlarına bakan o burçların özelliklerini okuyan birileri var; bkz ben ! Bebeğim yani teknoloji çağındayız sen hala hangi burç bana uyumlu diye araştırıyorsun, yaşıtların banka cüzdanı detaylarını araştırırken bravo!!

Bakınız bu Kore dizileri hayalperest insanları kötü etkiliyor! Bir asıl kız kadar aptal ve ısrarlı olmayıp karşındakinin asıl erkek gibi deli divane beni sevmesini istiyorum.İkinci yakışıklı yan rol de beni sevsin ! Herkes beni sevsin ama ben sevmeyeyim, trip atayım çeksin, ben iteyim o arım balım peteğim desin ama laçka olmasın bir duruşu da olsun, git deyince gitsin gel deyince gelsin ama bana git demesin 😒 Çok mu şey istiyorum! Hayır biz Kore dizilerinden böyle gördük, böyle öğrendik! 

Bu arada İkizler burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum. Durun, durun taşlamayın! "İkizler burcu ikiyüzlü" diyeni ayrıca vururum! İkiyüzlü olduğumuzu asla kabul etmem, kararsızız bir kere hah bir de tahammülsüzüz! En azından ben öyleyim :) Susuyorum susuyorum patlıyorum. Neyse burç uyumlarından bahsediyordum! Hangi burca uyuyoruz ben hala çözemedim, herkes dertli herkes lanet olsunlu! Sözlüklerde, oralarda buralarda gelen geçen ikizlere giydirmiş! Hepimiz aldatırmışız, ikiyüzlüymüşüz, öyleymiş böyleymiş! Burada bir gerçeği açıklıyorum arkadaşlar; hepsi doğru bu denilenlerin, diğer insanlardan farklı olarak biz fabrika üretimiyiz. Farklı görünüşlerimizin altında hepimizin karakterinde aynı kodlama var! Hepimiz ayni yemeği seviyoruz, aynı çiçeğe alerjimiz var aynı kişiye aşığız! Bu ne kadar mümkünse ikizlerin aynı olması da o kadar mümkün! İkizleri sevelim ikizleri koruyalım 😌

Aşk diyordum değil mi? Hadi bu konuyu oturup tartışalım! Senelerdir aksiyonsuz geçen hayatım son zamanlarda aksiyonda fırlama yaptı. Yıllarca yalnız kalmanın yan etkisi olacak ki kim benden hoşlanıyor kim beni arkadaşı olarak görüyor inanın ki anlayamıyorum. Tabi bunda karşı cinsin de tutarsızlığının etkisi büyük. "Kardeşim" bak kardeşim diyorum 😂 Niyetin neyse belli et, benim anlamamı bekleme! Sonra Sawako odun! Kain miyim ben nasıl anlayayım ? Bakıyorum Bu bey sanırım benden hoşlanıyor diyorum, sonra kendini çekiyor iyi o zaman deyip olağanüstü İngilizcemi konuşturup "No problem beybisi arkadaş olalım" deyip kanka gibi davranıyorum sonra laf sokuşlar başlıyor. 

Sonra Şu bey ne kadar kanka diyorum beraber gülüp eğleniyoruz, Bu beyle konuşurken bir de bakıyorum Şu bey triplerde ! Normal olarak baktığımda iki bey de kanka ama üçümüz bir arada olduğumuzda savaş ortamı oluşuyor. Olayın kötü tarafı da her şey yine bana patlıyor yine ben odun yine ben suçlu oluyorum. Eyvallah kankalar! 

Bana gelince ben ne istediğimi bilmiyorum. İstiyor muyum, istemiyor muyum, hazır mı değilim yoksa yalnızlığa fazla mı alıştım anlayamıyorum. Bir de kızıyorum insanlara! Arkadaşız benden hoşlanabilirsin yapacak bir şey yok, beni nasıl seversin diye olay çıkartacak değilim ama ben sana ilgimi o yönde göstermeyip başkasına gösteriyorsam bana trip atman ne kadar haklı bir gerekçe? Bay Bu ya gelince kimse hemencecik biriyle evlenmek istemez bir dur. Hayır senle değil başkasıyla evlenmemi, evlenme fiili gerçekleştirmek için yapmamı istiyorsan arkadaş olarak konuşunca bu neyin tribi neyin siniri ? İlginçler! 

Neyse ben gerilirken bu tür insanlar arasında arkadaşlarım eğlenerek  ikisini de dene tarafını seç esprileri yapmaya başladılar bile... Peki ben mi ne düşünüyorum? İkisiyle de olmaz biri çok bencil diğeri çok dengesiz! Her zamanki canım ben canım yalnızlığım 😁 Hayır kendimi yıllar sonra kedimle yaşlanırken görüyorum, halbuki çocukları çok severim ben! Neyse hayırlısı olsun o halde :)


8 yorum:

 1. Aksiyonlara gelll !!! Farklı kulvarlarda olsa da al benden de o kadar. Bu Bey ve Şu Bey siz ve sizin gibilere sesleniyorum. İkizler burcuna net olun. Dolaylı olmayın delikanlı olun. Seviyorsanız seviyorum deyin.Niyetim şu eğer sen de istersen tabi deyin. İstemezsen bir ömür beklerim deyin. Olmadı, bekleyemem eyvallah demeyi de bilin. Ama zaten kararsız olan burç insanını tripli çözmesi güç tavırlarınızla kararsızlığın katmerlisine sürüklemeyin.

  YanıtlaSil
 2. Yalnızlığı seven bir insan olarak seni gayet iyi anlıyorum. En iyisi akışına bırak, seni hak eden kişi kalbini kazanmayı da bilir. Böyle bir süreçte önce mantığa sonra kalbine güven. Yalnızlık güzel diye sevmekten korkma. Sevmek çok güzel. İnsan,hayvan,nesne ne olursan olsun sevgiden mahrum bırakma kalbini. Sonuçların canı cehenneme. Saygılarımla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yalnızlık öyle bir şey ki alışınca vazgeçemiyorsun ya da tahammül sınırların düştüğü için katlanamıyorsun.Bilemiyorum :/

   Sil
 3. Aşk işinde ki Beybisi tarafında harika bir olanakla verdiğin ingizlizce cevaba bende hayranlık besledim açıkcası . yazının akıcı ve bir kitap okur edasında ki verdiği tada doyum olmuyor yeni yazılarını bekliyorum

  YanıtlaSil
 4. En yakın arkadaşım ikizler ve onun aşk hayatı da böyle. Gücenmece yok ama sorun sizde :D o kendinden hoşlanan kişiyi anlamıyor ama dost olanı da kendine aşık sanıyor. Gerçi aşık olsa da umrunda olmaz çünkü o aşık edene kadar biriyle uğraşıyor ne bileyim tuhaf bu ikizler...olgunlaşmamış bir tür :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben üzerime alınmam, ısrarla yoktur öyle bir şey dedim.Arkadaşlarım dürttükçe acaba dedim sonra olaylar açığa çıktı :) Sen bir de ikizler olmanın nasıl bir duygu olduğunu düşüm, çok yorucu :)

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!