Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Çarşamba, Aralık 31, 2014

Güle güle 2014, arkandan su dökmeyeceğim!

Sawako Kuronuma Çarşamba, Aralık 31, 2014


instagram adresim; @koregunluklerim

Selam sevgili blog okuyucularım! Siz bu postu okurken ben uçakla Adana'ya dürüm yemeye gitmiş olacaktım ama son anda kardeşimin finali olduğunu öğrenip planı iptal ettik. Babamın orijinal sürpriz fikirleri işte :)) Bir de hiç unutmam; bir yaz günü,sıcacık bir havada, sizi tatile götüreceğim deyip kaplıcaya götürmüştü ve ben orada neredeyse baygınlık geçiriyordum!Tam bir hayal kırıklığıydı hahaha :)) 

Acısıyla tatlısıyla bir yıl geçirdik. 2014 benim için en kötü yıllardan biriydi, hiç yalan söyleyemeyeceğim!Ama her zaman ileri bakma taraftarıyım, dün her şey güzel olmadıysa yarın neden olmasın değil mi? (Yarınlar bitmez:) )  

Umarım 2015, hepimiz için harika bir yıl olur; sağlıklı, huzurlu, başarılı, musmutlu!Her zaman dediğim gibi; pamuklu şeker tadında!Mutlu yıllar hepimize!!!


Not: Dışarıda her yer karla kaplı ama ben daha elimi bile sürmedim! :))

7 yorum:

 1. Gelenin gideni aratmadigi harika bir yil diliyorum hepimiz icin :).mutlu yillaaaaar :*

  YanıtlaSil
 2. Yeni ilini təbrik edirəm Sawako. İnşaAllah 2015 sənə daha uğurlu olar. :))

  YanıtlaSil
 3. inşallah ablacım seninde yeni yılın çok güzel geçer :)

  YanıtlaSil
 4. 2014 çoğu insan için kötü geçmiş bende de bir kısmı öyleydi.Rabbim güzel günler,haftalar,aylar nasip eylesin hepimiz için :) mutlu seneler :)

  YanıtlaSil
 5. Harika bir yil olsun :) Hic kar olur da el surulmez mi :)

  YanıtlaSil
 6. Bir burada mı kar yağmadı?Kar yağdı yağmasına ama heryer buz tutunca elimizi zor sürdük.Bir de o buzlar eriyince...Kısacası hiç oynayamadık bu sene.İnşaAllah ilerleyen zamanlarda tekrar yağar.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!