Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Cumartesi, Ağustos 23, 2014

My Secret Hotel / 2014

Sawako Kuronuma Cumartesi, Ağustos 23, 2014


 Nam Sang Hyo, lüks bir otelde bölüm şefidir.Zamanını düğün organizasyonları yaparak geçirir.İşleri yolunda gidiyorken bir söylenti bütün işleri bozar.Söylentiye göre otelde evlenenlerin belirli bir yüzdelik kısmı 3 ay gibi bir sürede boşanmaktadır ve bu durum   Nam Sang Hyo'nun yaptığı gizli bir anketin basına sızdırılmasıyla da desteklenmektedir.

Nam Sang Hyo, işlerin kötüye gidişi karşısında otelin reklamını yapmak için bir kampanya düşünür.Üst sınıf güzel bir kız ve onun yakışıklı damat adayıyla herkesi kıskandıracak bir organizasyon hazırlamaya karar verir.Oldukça yakın bir tarihte düğünleri vardır zaten... Nam Sang Hyo, kızla tanıştıktan kısa bir süre sonra onun damat adayıyla tanışır.Taaa taaa taaa dammm beklenen damat adayı, Nam Sang Hyo'nun 7 yıl önce boşandığı eski kocası Koo Hae Young'dır.Tabi Nam Sang Hyo'nun  eskiden evli olduğunu kimse bilmemektedir.İkisi de bozuntuya vermemeye çalışır ama bizim asıl kızımız delirir.Eski kocasının evleneceğini duyduğu için sarhoş olana kadar içer ve herkesin önünde patronu Jo Sung Gyeom'a evlenme teklif eder.


Ve düğünün yerini iptal ettirmeye çalışır tam başarılı olacakken Jo Sung Gyeom ile karıştığı dedikodu sonucu kıskançlık krizine giren Koo Hae Young iptal etmekten vazgeçer.
Nam Sang Hyo için artık yapılacak hiçbir şey kalmamıştır.Eski kocasının düğününün herbir ayrıntısından kendisi sorumludur.Kendi elleriyle eski kocası Koo Hae Young'ı evlenmeye yollarken hiç beklenmedik bir olay olur.Bir ceset cam tavandan tam Koo Hae Young'ın önüne düşer... 
Peki bundan sonra ne olacaktır?

Bu diziyi şans eseri görüp izlemeye karar verdim, aslında izlemeyi düşündüğüm, bitmiş bir ton dizi vardı ama  birden karşıma çıkınca izlemekten alamadım kendimi hem de asıl kıza You came from the stars dizisinden beri sinir olmama rağmen!Ve iyi ki izlemişim!İlk bölümüne bayıldım!Yoo In Na'nın hareketleri biraz aşırı gelse de dizideki karakterini beğendim.Asıl erkek ve 2. roldeki erkekte beğenilecek tipler..Kimin tarafını tutacağıma karar veremedim!Tarafsızım :)

Tabi her Kore dizisinde olduğu gibi bu dizide de aşk üçgeni var, hem romantik komedi türünde hem de gizem hakim :) İlk bölüm için düşüncelerim bunlar..Umarım böyle güzel ilerler bölümler :)

Not: Afiş size de Master's Sun ı hatırlattı mı?

16 yorum:

 1. Sonunda seni heyecanlandiran bir yapim buldun desene ^^ Ne yalan soyleyeyim ben pek beğenmedim ama bölümler ilerledikçe açılacak hibi duruyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu dizi eğlenceli geldi böyle devam ederse de vazgeçmem :))

   Sil
 2. Kız çok sevimli ama gıcık tipleri oynamak da yakışıyor.
  Dizi benimde listemde.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kıza karşı you came from the stars tan kaynaklanan büyük bir antipatim var.Umarım bu diziyle onu atlatacağım:)

   Sil
 3. Master's sun konusunda haklısın. Ben de ilk gördüğümde onun afişine benzetmiştim. :) Güzel bir diziye benziyor umarım diğer bölümleri de ilk bölümleri kadar iyi devam eder.

  YanıtlaSil
 4. Bende dizinin tanıtımını yaptığımda aynı soru ile başlamıştım. afiş master's sun'u hatırlatmıyor mu diye.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O yayını okumamıştım, yorumdan sonra göz attım demek ki aynı şeyleri düşünmüşüz :)

   Sil
 5. başrol park yoo hwan mı o adamı çok severim ama emin olamadım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hem de çok sevimli+gıcık rolde izlemelisin!Umarım hep böyle devam eder :)

   Sil
  2. yoohwan a benzettiginiz kisi jin lee han

   Sil
  3. Öyleymiş şimdi bakınca fark ettim :s

   Sil
 6. ben var ya nicedir doğru dürüst bir şey izleyemedim. izleyemiyor muyum ya da bilmiyorum. sabrım kalmadı güzel şeyler izliyim istiyorum sadece :D
  bitir de öyle listeye alalım, o kız çok datlu..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende de o olmuştu bir süre ara verip tekrar izlemeye başladım :) Bazı şeylerin sürekli tekrarlanması sıkıyor insanı, bitirdikten sonra yorumumu yaparım :)

   Sil
 7. İzlemek istiyorum ama kararsız kaldım :/ Napsam bana akıl verin izlesem mi izlemesem mi ????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk bölümler eğlenceli geldi ama sonradan sıktı beni, bıraktım :/

   Sil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!