Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Pazartesi, Şubat 24, 2014

Shara Shara Fresh Girl's Heating Pore Clear

Sawako Kuronuma Pazartesi, Şubat 24, 2014


Merhaba arkadaşlar :)

Kore'den alışveriş yazısı serimde sıra "Shara Shara Fresh Girl's Heating Pore Clear"a geldi :)Öncelikle bendeki ürünün testerı, Alice her alışverişte siparişlerinizin yanına birkaç tester ekliyor.Böylelikle ürünü ücretsiz denemiş oluyorsunuz ve istediğinizde ona göre sipariş etmek akıllıca oluyor :)
Ürüne gelince; Shara Shara Fresh Girl's Heating Pore Clear, yüz maskesi... Ürünün adından anlaşıldığı gibi, yüzü ısıtarak gözenekleri temizlediğini savunuluyor.


Benim görüşlerim; öncelikle, ürünün kendine ait hoş bir çiçek kokusu var, defalarca koklamama rağmen ürünün kokusunun hangi çiçeğe ait olduğunu anlayamadım, onun dışında hafif beyazımsı bir renge sahip :)

Ürünü yüzüme masaj yaparak uyguladım ve birden yüzümün masaj yaptığım kısımlarının ısındığını fark ettim.Açıkcası böyle bir etki beklemiyordum yüzümde :) Ürünü 3 dakika yüzümde beklettikten sonra yüzümü yıkadım.Tamamen yüzüm yağdan arındı, siyah nokta gözeneklerim ise küçüldü :) Kısacası,ürünü beğendim! Yalnız şunu söylemeliyim ki ürün kesinlikle yağlı ciltlerin kullanabileceği bir ürün, kuru ciltler için pek hoş bir tercih olmayacaktır, kuruluk yaptığı için...- İnternetten araştırdığıma ve öğrendiklerime göre içinde kaolin kili varmış. -Eğer ürünü merak ediyorsanız, ürünün gerçek boyutuna göz atmak ya da satın almak için burayı tıklayın. Onun dışında herhangi bir alışveriş yaptığınızda leave message kısmına ürünün testerını istediğinizi söylerseniz Alice size yardımcı olacaktır :)


W2beauty, Kore menşeli ürünleri rahatlıkla bulabileceğiniz bir site...Sipariş ettiğiniz ürünler gümrükte hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla geçiyor ve evinize teslim ediliyor.Üstelik sitede freeship özelliği de var(kargo ücreti yok!)

Siz de Kore menşeli ürünleri, Kore'den sipariş edebileceğiniz site olan W2beauty'e 07565312 koduyla kaydolun ve 30$ ve üzeri alışverişlerde 5$lık indirim kazanın!Kayıt olmanızın hemen ardından facebook sayfasını beğenirseniz 1$lık daha indirim kazanacaksınız ve toplam kazancınız 6$ olacaktır.Ayrıntılı bilgi almak için  önceki yazıma tıktık.


Nasıl kayıt olurum, nasıl alışveriş yaparım, W2beauty'nin avantajları nelerdir? sorularının cevabı için tıktık.

Alışverişimin tamamını görmek için tıktık.

 Missha M Perfect Cover BB Cream hakkındaki yazım için tıktık. 

A'pieu Kissable Tint Stick hakkındaki yazım için  tıktık.

Etude House Bling Bling Eye Stick hakkındaki yazım için tıktık. 

W2beauty'nin sayfasını ziyaret etmek ve ürünlere göz atmak için tıktık.


!Uyarı:Türkiye'deki gümrük yasağından Alice'e bahsettim ama siz yine de her ihtimale karşı, leave mesaj kısmına
"koregunluklerim.blogspot.com"s owner Sibel from Turkey sponsored me and said that I won't have any problems about custom issues as long as I mention her name " yazarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.

!Unutmadan:  W2beauty'nin sahibi Alice, facebook sayfasında sürekli çekilişler düzenliyor.Şu anda  Color lip-fit çekilişi var.Çekilişlere katılmak ve sonraki çekilişleri takip etmek için W2beauty'nin facebook sayfasını beğenin!W2beauty'nin facebook sayfasını beğenmek için tıktık.

Herkese iyi şanslar ve mutlu alışverişler!:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!