Ortalıkta görünmüyorsam ya blog tasarımı yapıyor ya da kişisel meselelerimle uğraşıyorumdur.Belki de uzaylılar tarafından kaçırılmışımdır, kim bilir?

Perşembe, Kasım 21, 2013

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.

Sawako Kuronuma Perşembe, Kasım 21, 2013
Hürriyet; gündeme dair cesur bir projeyle karşımızda. TBWA\ISTANBUL'un hazırladığı proje kısa zamanda oldukça ses getirdi. Din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeden bireysel özgürlükleri konu alan projenin amacı Türkiye'nin dört bir yanından insanların hürriyetlerini dile getirmeleri ve seslerini duyurmaları...

Bu proje katılımcıların kendi hürriyetlerini anlatmaları için tasarlandı, katılımcılar videolarını oluştururken ilham versin diye de bir film hazırlandı.
 
Hürriyet, herkesi kendi hürriyet cümlelerini yazmaya ve hürriyet şarkılarını yaratmaya davet etti. Kullanıcılar içinde kendi fotoğraflarının da olduğu hürriyet filmleri yaratabiliyor ve bu filmleri sosyal medyada dilediğince paylaşabiliyor. Ayrıca seçtikleri mesaj ve fotoğraflarından oluşan bannerı hurriyet.com.tr sayfalarında yayınlanıyor. Kısaca proje tamamıyle interaktif bir proje olarak kurgulandı. www.hurriyetbenim.com üzerinden ilham verici videoyu seyredebilir, kendi video ve bannerınızı yaratabilirsiniz.

"Hürriyet Benim" filmi, daha TV’ye çıkmadan viral olarak sosyal medyada gösterildi ve çok kısa sürede yayılarak; sosyal medyada konuşulmaya ve paylaşılmaya başlandı. Kullanıcıların katkılarıyla yapılan klipleri Twitter'dan #hürriyetbenim hashtag'iyle takip edebilirsiniz.

Ben de kendi videomu oluşturdum ve benim için hürriyetin ne demek olduğunu anlattım. İzlemek için;
http://hurriyetbenim.hurriyet.com.tr/video.aspx?k=WVGAENXZO5R
Bir boomads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

  1. girmeden duramıyorum sevgili sawako herşeyi bir arada bulduğum tek yerdir......sayfaya bayılıyorum,müziklrine,paylaşımlarına,seni gelecegin bir yazarı olarak görüyorum.....bunu kara kutudan biliyorum....sana imreniyorum ve çok yetenekli buluyorum ......ve kedine de bayılıyorum hehehee enerji doluuuuuu......ve çok şirinnnnnnnnn.....

    YanıtlaSil
  2. sawako yin burdayım sayfan ve kedin olmadan duramıyorum.....hehee seni çok seviyorum küçük arı....ama kedii alamadım bi türlü ,amma cile yapıyor ....yaaaaaa zor tutuyorum kendimiiiii heyy kediiiiiiii ---eni şmdi kopyalarım hahaaaaaaaa.....hoşça kal.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim! :)
Fikrinizi belirtmekten çekinmeyin..
Unutmayın!Sadece link ve hakaret içerikli yorumları yayınlamıyorum!